פתרונות סליקה לעסקים קטנים
לנהל עסק קטן זה לא דבר של מה בכך. זה מצריך לא מעט זמן ואנרגיה והשאיפה היא שהוא תמיד יגדל. יש התעסקות עם ספקים וקולגות, יש שירות לקוחות שצריך להיות לא פחות ממושלם, יש את השירות או המוצר אותו צריך לפתח כל הזמן ויש כמובן את הנהלת החשבונות.

תופתעו לדעת אולי אבל מכירה באינטרנט היא הדרך הטובה ביותר עבור עסקים קטנים לגדול. היא יכולה להיות המקפצה שרבים חיכו לה, יכולה להיות זו שתפתח את המזל, פשוט כי באינטרנט קל ופשוט למכור וזו גם הדרך היעילה ביותר. צריך לזכור גם שהיום אנשים מחפשים את מבוקשם ברשת, ואם תהיו שם ותציעו להם הצעה אטרקטיבית יחדהנהלת חשבונות זה אומר וידוא שיש יותר הכנסות מהוצאות. זה אומר שצריך כל הזמן להיות עם אצבע על הדופק ולוודא שהכיוון הוא חיובי. זה לא קורה לפעמים בגלל בעיות גבייה, בגלל שאנשים משלמים בצ'קים דחויים, או שעושים אי אלו בעיות עם תשלומים. אם אתם רוצים שהעסק שלכם יעבוד כמו שצריך ואם אתם רוצים פתרון גבייה טוב ומתקדם, אתם צריכים סליקה אינטרנטית.

מהי סליקה אינטרנטית?

פעם, האפשרות היחידה לגבות באמצעות כרטיסי אשראי היתה בהעברה של הכרטיס במכשיר ייעודי. הלקוח היה צריך להיות פיזית ליד המכשיר ובעל העסק היה חייב לתפעל אותו, ואם משהו מהם לא היה קורה, היו יכולים להתפספס עסקאות.

סליקה אינטרנטית היא הקלדה של פרטי כרטיס האשראי בצורה מאובטחת בדף תשלום. כל מה שצריך הוא לשלוח ללקוח קישור או להפנות אותו לדף התשלום באתר או בחנות האינטרנטית, והוא משלם מיידית וללא כל בעיה. אין דרך טובה ומהירה יותר לגבות תשלום מאשר לגבות תשלום באמצעות האינטרנט.

לא חייבים אתר אינטרנט…

אם אתם רוצים לגבות מלקוחות תשלומים על שירותים או מוצרים, אתם לא חייבים שיהיה לכם אתר אינטרנט. כן, גם בלי אתר אינטרנט אתם יכולים לבצע גבייה, וכל מה שאתם צריכים הוא להירשם לשירות הזה, לחבר את החשבון שלכם בשירות לחשבון הבנק שלכם והכסף יתחיל לזרום.

איך? פשוט מאוד. דף התשלום שלכם יהיה דף כמו כל דף אינטרנטי אחר, ואתם תוכלו לשלוח אותו כקישור. את הקישור הזה תוכלו לשלוח ללקוח במייל, תוכלו לשלוח באס.אמ.אס, בווטסאפ, במסנג'ר של פייסבוק, תוכלו לפרסם אותו בדף הפייסבוק שלכם או בכל פלטפורמה אינטרנטית אחרת והלקוח הוא זה שימשיך משם. אין ספק שזו הדרך היעילה ביותר.

לגבות בלי הפסקה ומכל מקום

יש יתרונות רבים בגבייה אינטרנטית, ואחד העיקריים שבהם הוא זה שאפשר לקבל כסף כל הזמן. זה אומר שאם יש לקוח שמקבל מכם קישור לתשלום בשעות הבוקר אבל הוא לא מוצא זמן לבצע את פעולת התשלום, הוא יוכל לחזור לקישור בערב או גם באמצע הלילה, וזה לא יפריע לכם. בבוקר תקומו ותראו ששילמו לכם, ואין כמו לקום ולגלות שחשבון הבנק גדל קצת.

יתרון חשוב נוסף הוא שאפשר לשלם גם מכל מקום. לא משנה איפה הלקוח נמצא על הגלובוס, עם כל מכשיר שאפשר להתחבר ממנו לאינטרנט הוא יוכל לשלם. אין ספק שתשלום אינטרנטי יכול להיות מקפצה עבור עסקים קטנים.

מאמרים נוספים