מהם היתרונות של חברת סליקה באינטרנט לבעלי עסקים
לא משנה איזה עסק יש לכם, אתם חייבים לאפשר ללקוחות שלכם לבצע תשלום באשראי. זו דרך נוחה יותר ופשוטה יותר עבורם מכל דרך אחרת, וזו דרך בטוחה יותר מכיוון שכיום יש ביטוח של חברות האשראי במקרים של הונאה. בין אם יש לכם חנות וירטואלית ובין אם אתם מספקים שירות או כל מוצר שהוא, הלקוחות שלכם יכולים לבקשכי מי שיש לו עסק בכל תחום שהוא, יודע עד כמה זה כאב ראש לנהל אחד כזה... בעל עסק צריך לדאוג להכל או לוודא שאחרים דואגים להכל – הוא צריך לדאוג למוצרים או שירותים, צריך לחדש אותם כל הזמן, צריך לדאוג לאספקה, לשיווק, להנהלת חשבונות ומה לא... בין השאר הוא צריך גם לדאוג לגבייה, וכשמדברים על גבייה הכוונה היא לתשלום בכרטיס אשראי.

מזומן וצ'קים כמעט כבר לא בשימוש היום וכרטיסי אשראי הם אמצעי התשלום הנפוץ ביותר. עד לפני שנים בודדות אופציית בכרטיסי אשראי היתה רק להעביר אותם באופן פיזי, אך היום יש גם אפשרויות אחרות. האחת היא תשלום בטלפון כשבעל העסק מקליד את פרטי כרטיס האשראי במכשיר שיש אצלו, והשנייה היא סליקה באינטרנט

מהי סליקה באינטרנט?

אז מתי לקוחות מבטלים עסקת אשראי? נכון שיש מקרים בהם הלקוח מתחרט, מחליט שהוא לא צריך את המוצר ורוצה לבטל את העסקה, אך ברוב המקרים ביטולים כאלו נובעים מפחד וחוסר בטחון, חוסר בטחון בנוגע לעסק לו הם נתנו את מספר כרטיס האשראי שלהם וחשש שלהם שהם לא יקבלו את מה שהם הזמינו. אתם צריכים לדאוגבניגוד למכשיר שכולנו מכירים, סליקה באינטרנט היא סליקה בענן, סליקה באמצעות חיבור לחברת הסליקה דרך הרשת. כל מה שצריך הוא לעדכן את מספר כרטיס האשראי של הלקוח בעמוד המיועד לכך ברשת, וחברת הסליקה מבצעת את הגבייה ומזכה את בעל העסק. זה מתבצע בקלות ובמהירות ולא דורש כלום חוץ ממכשיר שמתחבר לרשת. יש כמה אפשרויות לגבות את הכסף:
  • באמצעות חנות אינטרנטית – בעל עסק יכול להציע את המוצרים שלו על ידי הקמה של חנות וירטואלית. ליד כל מוצר שמועלה יש את המחיר שלו, ובלחיצה על כפתור ייעודי עוברים לדף הסליקה של המוצר. כך הכל מתנהל אוטומטית בין הלקוח לבין המערכת ובעל החנות לא צריך לעשות כלום. יש מערכות תשלום שגם מפיקות חשבונית באופן אוטומטי, מה שהופך את כל העניין לנוח ופשוט עוד יותר.

  • באמצעות דף תשלום – דומה מאוד לשיטה הקודמת, לתשלום בתוך חנות וירטואלית. אך פה לא מדובר על חנות אלא על מוצר או שירות בודדים, שיש להם קישור לדף תשלום אותו ממלא הלקוח והחיוב מסתיים..

  • באמצעות קישור -אם אתם רוצים לדבר כמה שפחות עם הלקוח ולא לקחת ממנו בשיחה את מספר כרטיס האשראי שלו, אתם יכולים לשלוח לו קישור עם דרישת תשלום והוא בעצמו יבצע את התשלום. קישור כזה יכול להישלח למייל, יכול להישלח דרך אס.אמ.אס, ווטסאפ או כל אפליקציה אחרת..

  • ברישום של המספר – עוד דרך לגביית תשלום על ידי בעלי עסקים ובאמצעות האינטרנט היא ברישום של מספר הכרטיס. בדיוק כמו בהקלדת המספר למכשיר סליקה רק שפה מכניסים את המספר למערכת האינטרנטית..

כל עסק חייב סליקה אינטרנטית

לא משנה איזה עסק יש לכם, בין אם הוא גדול או קטן אתם חייבים סליקה אינטרנטית. אתם חייבים את האופציה הזו, אופציה שמאפשרת לכם לקבל תשלומים כל מקום בו אתם נמצאים או כל מקום בו הלקוח נמצא. זו דרך שהולכת והופכת לפופולארית יותר ויותר ולא סתם.

מאמרים נוספים