חשיבות שירותי סליקה לעסקים קטנים
עסקים רבים בתחילת דרכם מקבלים לרוב את כספם במזומן, שיק או העברה בנקאית. אלו שיטות בהחלט מקובלות לגביה, אך לא מתאימות לרוב הלקוחות ולא מתאימות לעידן הטכנולוגי שלנו. רוב האנשים כיום מסתובבים עם כרטיס אשראי. פחות ופחות אנשים מסתובבים עם מזומן או פנקס שיקים בארנק מהסיבה שבעת גניבה או אובדן לא ניתן לבטל אותם. בכרטיס אשראי זה לא כך. הלקוח תמיד יכול להתקשר לחברת האשראי ולבטל את הכרטיס. בנוסף, מאוד קל לאנשים להסתובב עם כרטיס פשוט שדרכו ניתן לשלם, ויותר מכך, ניתן לעשות בכרטיס מספר תשלומים על מנת להקל את סכום הקניה, דבר אשר לא ניתן לעשות במזומן. עסקים שאינם משתמשים בשירותי סליקה עושים טעות שיווקית. הם לא מתאימים את דרך הגביה שלהם ללקוחות ולעיתים מפספסים לקוחות רבים בשל כך.

מהם שירותי סליקה?

שירותי סליקה לעסקים מאפשרים תשלום באמצעות כרטיס האשראי של הלקוח. כאשר לקוח מעוניין לשלם באשראי הוא צריך להנפיק כרטיס אשראי באחת מחברות האשראי. חברות האשראי עובדות בשיתוף פעולה עם הבנקים אשר מחייבים את הכרטיס במועד התשלום המסוים שקבעו עם הלקוח. כאשר בית עסק מעוניין בשירותי סליקה לגבית התשלום עבור המוצר שלו, עליו להתחבר למספר שירותים. הראשון, שירותי בנק אוטומטיים הנקראים בראשי תיבות שב"א. שב"א הוא בעצם מוקד אשר מקבל את כלל העסקאות מכל כרטיסי האשראי הקיימים בארץ. השירות השני, תוכנה לסליקה בעלת מסוף אשראי המחובר לשב"א ודרכו משודרת העסקה ישירות לשב"א. בכל עסקה שעוברת בתוכנה ומגיעה לשב"א, נעשית עליה בדיקה. אם העסקה כשרה, בית העסק מקבל את התשלום והלקוח מחויב במועד שקבע עם חברת האשראי. אצלנו בפלאפיי- שירות התשלומים המקוונים הגדול בישראל יש מגוון פתרונות להעברת תשלום באינטרנט. אצלנו חווית התשלום הופכת לנוחה ופשוטה עבור הלקוחות שלכם. אתם תוכלו לספר ללקוחות שלכם שכרטיס האשראי שלהם מאובטח היות ואינכם יכולים לראות את הספרות שלו בעת התשלום. כמו כן, תוכלו לפתוח אצלנו חשבון בחינם ותשלמו עמלת עסקה אך ורק אם תתבצע עסקה באותו החודש.

היתרונות של שירותי הסליקה לעסקים

  • עסק שמחובר לשירותי הסליקה של פלאפיי הוא בעצם עסק שהולך עם הקידמה הטכנולוגית. כיום אין כמעט עסקים ללא מערכת סליקה. עסקים כאלו נשארים מאחור.
  • נוחות ללקוחות תביא יותר עסקאות. לקוחות קונים היכן שנוח להם. רוב האנשים מסתובבים היום עם כרטיס אשראי ולא מזומן. כאשר יש לכם בעסק שירותי סליקה אתם מרוויחים עוד לקוח שאם לא היה לכם פיתרון כזה, סביר שהיה הולך לבית עסק אחר.
  • פתרונות סליקה מאפשרות כיום לשלוח קישור לתשלום ישירות אל הטלפון הנייד, מה שעוזר לגבות את התשלום באופן מיידי במידה והעסק שלכם הוא כזה שהלקוחות לא מגיעים אליו פיזית.
מאמרים נוספים