האם אני חייב אתר כדי לסלוק אשראי באינטרנט?
אתרי האינטרנט כבר מזמן לא רק מספקים מידע למתעניינים או לקוחות פוטנציאליים, הם כלי ראשון במעלה לשווק את העסק, ולא רק לשווק אותו אלא גם למכור דרכו, לבצע את כל מהלך הרכישה במהירות ולהכניס כסף לחשבון הבנק של העסק. היום בעידן המודרני, יש אפשרויות סליקה באתר שמאפשרות לעשות את זה בקלות ועם בטחון מירבי, וכל מה שצריך הוא קריאה לפעולה באתר וקישור לתשלום בכרטיס אשראי מה שיוביל את הלקוח לדף רכישה. אך האם האופציה היחידה לגבות תשלום מלקוחות דרך האינטרנט היא רק על ידי סליקה באתר? אילו עוד אפשרויות קיימות לנו בעלי העסקים, לנצל את יתרונות הרשת על מנת לשלשל כסף לכיסנו?

שליחת בקשה למייל

סליקת אשראי באתרי אינטרנט כשרוצים לרכוש מוצר או שירות היא המוכרת ביותר, אך היא ממש לא היחידה. הרי אם התשלום הוא און ליין אין שום סיבה שיהיה חייב להיות אתר אינטרנט מקדימה נכון? אופציה אחת לגבייה בכרטיס אשראי היא באמצעות המייל, מה שאומר שליחת דואר אלקטרוני ללקוח שמאפשר לו לבצע את התשלום מכל מקום ומכל מכשיר שמחובר לרשת. איך זה עובד? פשוט מאוד, אתם שולחים ללקוח שלכם דואר אלקטרוני עם פרטי הרכישה והסכום אותו הלקוח אמור לשלם, יחד עם לינק שיוביל אותו ישירות לדף התשלום. תוך דקות מעטות מרגע שליחת המייל, הלקוח יכול להשלים את הרכישה ואתם תקבלו הודעה המבשרת על כך למייל שלכם.

תשלום בדף תשלום

אז איך אתם יכולים להקל על החיים של הלקוח שלכם? אילו אפשרויות תשלום אינטרנטיות יכולות להיות לו? הנה כמה... אם יש לכם חנות אינטרנטית, חנות וירטואלית אתם יכולים בפשטות לכוון אותו אל המוצר ומשם הוא ימשיך לבד. אופציה נוספת היא דף סליקה, מה שאומר שאתם לא חייבים חנות אלא יכולים גם בלי לחייב. אתם יכולים דף תשלום הוא דף סליקה מאובטח, אשר מאפשר ללקוח להשאיר את פרטי כרטיס האשראי שלו ולשלם על כל מוצר או שירות שאתם מוכרים לו. כפי שציינו קישור לדף הזה יכול להגיע במייל, אך הוא יכול להגיע גם בכל דרך אחרת והוא יהפוך את חיי הלקוחות שלכם לנוחים יותר. תוכלו לשלוח את הקישור לדף התשלום במייל כפי שציינו, תוכלו לשלוח אותו בווטסאפ, באס.אמ.אס, לפרסם אותו בדף הפייסבוק שלכם או "להניח" אותו בכל מקום ברחבי הרשת. כך תאפשרו ללקוחות שלכם לקבל החלטה במהירות רבה יותר ולבצע אותה מיד אחרי, וכך תגדילו את ההכנסות בחשבון הבנק של העסק שלכם.

לא רק באתר האינטרנט

אז למה סליקת כרטיס אשראי באינטרנט היא הדבר שכל בעל עסק שמוכר מוצרים או שירותים חייב? בגלל שהיא מאפשרת להרחיב את קהל הלקוחות בצורה דרמטית. אתם כבר לא חייבים לקוחות רק מהסביבה שקרובה אליכם. אם יש לכם חנות פיזית, רק מי שעובר במקום יקנה וישלם ורק מי שגר באזור יכיר אתכם. ברגע שיש לכם חנותאם יש לכם מוצר או שירות שאתם מוכרים, טוב יהיה אם יהיה לכם אתר אינטרנט או חנות וירטואלית דרכם תוכלו למכור אותם. אבל גם אם אין לכם עדיין, אין סיבה שלא תיכנסו לזירת האון ליין במהירות ותעשו חייל. יש אפשרויות שונות לגביית תשלון בכרטיס אשראי באינטרנט מה שממש לא מחייב שיהיה אתר אינטרנט. כל מה שאתם צריכים הוא מוצר או שירות טובים ועם ערך מוסף, חיבור לחברת סליקה שתספק לכם את השירות הזה, ואתם יכולים לגבות תשלום בקלות בכרטיס אשראי.

מאמרים נוספים