איך להגדיל מכירות בעסק? תתחיל לקבל אשראי




בעבר, אם הייתם מעוניינים לקנות מוצר או שירות הייתם ניגשים לחנויות בהם ניתן לקנות אותם ומשלמים במזומן או בשיק. כיום כאשר עולם האינטרנט הולך ומתפתח, ההזדמנויות עבור בעלי עסקים גדלו וכעת הם יכולים ליצור קשר עם לקוחותיהם דרך הרשת. כך קורה גם עם התשלום. כיום כבר לא חייב להגיע פיזית לחנות, ניתן לשלם באשראי בחנויות אונליין ברשת או בטלפון. כיום כאשר תשאלו אדם איך הוא משלם, לרוב הוא יוציא את כרטיס האשראי. מעטים האנשים שיסתובבו עם מזומן או שיק בכיסם. הרבה יותר קל וזמין לכולם להסתובב עם כרטיס אשראי. הסיבות לכך שאנשים עברו להשתמש אך ורק באשראי מגוונות וכוללות בתוכם את החשש מגניבה של כסף מזומן או שיק. אם כרטיס אשראי נגנב, מאוד פשוט לבטל אותו. עושים טלפון לחברת האשראי ותוך מספר דקות הכרטיס יהפוך לבלתי ניתן לשימוש.

סליקת אשראי מאובטחת ברשת

לרוב עסקים קטנים אינם משתמשים בשירותי סליקה באינטרנט מתוך המקום שלא משתלם להם לשלם את העמלות המתלוות לכך, או מתוך מחשבה שגויה שאנשים חוששים לשים את פרטי האשראי שלהם ברשת. אך חשוב שבעלי העסקים יבינו שבאמירות אלו הם למעשה מפספסים נתח שוק של אנשים אשר משתמשים לרוב רק באשראי. כיום סליקה באינטרנט הפכה להיות מאובטחת. חברות האשראי דורשות לעמוד בדרישות ותקן אבטחה גבוה. כך שמבחינת הקונה, אין בעיה להשתמש בכרטיס האשראי ברשת.

איך הגדלת המכירות קשורה לקבלת אשראי מלקוחות?

בעל עסק אשר חושב על לקוחותיו, יאפשר להם נוחות מקסימאלית בעת התשלום. לקוחות רבים מעדיפים לשלם באשראי מהסיבה שהתשלומים של האשראי יורדים בתאריך קבוע, כך הם יכולים לעשות תכנון חודשי שקל עבורם. בעל עסק אשר משתמש בסליקת אשראי באינטרנט בעצם מרוויח את קהל היעד ששימוש בכרטיס אשראי חשוב לו לתכנון החודשי. נוסף על נושא התכנון החודשי, לקוחות רבים מעוניינים לחלק את התשלום. בסליקת אשראי ניתן לעשות מספר תשלומים וזה יקל על הלקוחות שלכם. מקום שלא מאפשר שימוש באשראי או תשלומים מפספס לקוחות שאילו יכלו לשלם כך, היו בוחרים בשירות.

יתרון נוסף בשימוש בסליקת אשראי באינטרנט הוא אפשרות גביית חובות מהירה דרך הטלפון. לעיתים לקוחות משלמים עבור שירותים רק בסוף החודש. בעת סגירת חודש אתם יוצרים קשר עם הלוקחות החייבים. האפשרות לשלם באשראי תקל עליהם והם יוכלו לשלם כבר בעת השיחה במקום להגיע אליכם פיזית ולשלם במזומן או שיק. בכלל, כיום עם ההתפתחות הטכנולוגית, ניתן בקלות לשלוח קישור לתשלום והלקוח יוכל לעשות זאת אפילו דרך מכשיר הטלפון הסלולארי שלו ומכל מקום. כמו כן, סליקת אשראי באינטרנט מאפשרת לבעלי העסקים לעשות מעקב פשוט על התשלומים שקיבלו באשראי בכל חודש. כל שעליהם לעשות הוא להוציא דוחו"ת ממערכת הסליקה. דבר זה עוזר מאוד בעת סגירת תשלומים חודשיים ובעת דיווח לרשויות המיסים.

מאמרים נוספים