האם הלקוחות שלי יוכלו לחלק בתשלומים עם סליקת אשראי באתר?
חיוב אינטרנטי הפך לשיטת חיוב פופולארית במיוחד. יש היום אין ספור חנויות וירטואליות, חנויות ברשת שמאפשרות לקנות כל דבר כמעט וכל מה שצריך בשביל לקנות הוא כרטיס אשראי וכמה דקות פנויות. כולם היום קונים באינטרנט ומשלמים על מוצרים ושירותים שונים, והיום זה עוד יותר קל ומהיר בגלל שיש לכולנו מכשיר חיוב קטן בכיס – הסמארטפון. יש לא מעט יתרונות לבעל עסק לחיוב לקוחות באמצעות אשראי באינטרנט ואחת מהשאלות הפופולאריות ביותר בקרב בעלי עסקים ששוקלים להכניס את שיטת החיוב הזו היא – האם הלקוחות שלי יוכלו לשלם באשראי ולחלק לתשלומים? אז הנה התשובה והסבר מהי השאלה הזו בכלל.

החשיבות של אופציית התשלומים

למה לכם בתור בעלי עסק כדאי לאפשר חיוב בתשלומים? יש לכך כמה סיבות. ראשית, המצב היום הוא כזה שיש לא מעט אנשים שלא קל להם לקנות מוצרים בעיקר אם הם במחיר גבוה. הם לא יכולים להרשות לעצמם להוציא מעכשיו לעכשיו סכום גדול, ואם הוא יתחלק להם על פני כמה חודשים, זה יהיה הרבה יותר פשוט בשבילם. אופציית התשלומים מאפשרת להם להוזיל את ההוצאות החודשיות אך עדיין לא לוותר על מה שהם רוצים או צריכים. עוד סיבה למה אתם חייבים בתור בעלי עסק היא בשביל להרחיב את קהל הלקוחות שלכם. אם עד עכשיו פניתם רק למי שנמצא בקבוצה סוציואקונומית מסוימת, עם אפשרות התשלומים אתם יכולים להרחיב את קהל הלקוחות שלכם.

לשפר את ניראות העסק

לא משנה איזה עסק יש לכם, בין אם הוא גדול או קטן אתם חייבים סליקה אינטרנטית. אתם חייבים את האופציה הזו, אופציה שמאפשרת לכם לקבל תשלומים כל מקום בו אתם נמצאים או כל מקום בו הלקוח נמצא. זו דרך שהולכת והופכת לפופולארית יותר ויותר ולא סתם. אם אתם מקבלים חיוב בתשלומים, אתם גם משפרים את הניראות של בית העסק. איך? פשוט מאוד. קודם כל כי אתם מראים ללקוחות שלכם שאכפת לכם מהם ואתם מוסיפים להם אפשרויות נוחות יותר. בנוסף, עסק שמקבל בתשלומים נראה עסק יציב וחזק שיכול לספוג את זה. עסק כזה נראה עסק עם מחזור גבוה, כזה שיכול לשלם לספקים שלו ועדיין לקבל תשלומים מהלקוחות שלו. העסק נראה רציני יותר, מקצועי יותר וותיק יותר. בקבלת תשלומים באמצעות האינטרנט יש רק יתרונות וכדאי להכיר אותם.

הלקוחות יוכלו לחלק לתשלומים

אז האם הלקוחות שלי יוכלו לחלק לתשלומים את הרכישה שלהם? כמובן. אין שום סיבה שזה לא יקרה. אנחנו חיים בעידן מודרני, עידן בו כספים עוברים ממקום למקום במהירות רבה. אנחנו חיים בעולם צרכני, עולם בו כולם קונים הכל מהכל. אנחנו קודם כל חייבים אתר אינטרנט וחייבים שתהיה בו אופציית סליקה. אם יש לנו אופציית סליקה אנחנו חייבים גם שתהיה את האפשרות לקנות בתשלומים. כך נהפוך את החיים של הלקוחות שלנו להרבה יותר נוחים ונאפשר להם לקנות בקלות רבה יותר, וכך נרחיב את העסק עוד ועוד עם הגדלת קהל הלקוחות שלנו. סליקה בתשלומים היא חובה עבור כל עסק.

מאמרים נוספים