עמוד סליקה לחנות באינטרנט – איך עושים את זה?
כמות החנויות באינטרנט רק הולכת וגדלה בשנים האחרונות, וההיגיון מאחורי זה ברור. אנחנו יותר ויותר צורכים און ליין ופחות ופחות קונים באופן פיזי, כי זה הרבה יותר נוח. לא צריך לצאת מהבית, לא צריך להשוות בין חנויות באמצעות הרגליים ואפשר לקבל את המוצר אותו צריך עד לפתח הבית.

תקופת הקורונה העצימה את זה עוד יותר. במהלכה כל תחום בחיים כמעט עבר לרשת, והקניות רק הלכו וגדלו. מי שיש לו היום מוצר כלשהוא בעולם הפיזי או חנות קיימת, יודע שבלי עולם האון ליין הוא לא באמת יוכל לגדול ולהתפתח. היום זה גם פשוט מאי פעם לבנות אתר ולהכניס בו מוצרים, וכל מה שצריך בסוף התהליך הוא לדאוג שיהיה לכל מוצר דף סליקה ואפשר להתחיל לספור את הכסף שנכנס.

לא רק לחנות אינטרנטית...

עמוד סליקה באינטרנט הוא משהו שכל עסק חייב. אם יש לכם חנות אינטרנטית אז בוודאי אתם חייבים אותו אבל גם אם לא, גם אם אתם מוכרים מוצר אחד או שירות מסוים אתם חייבים עמוד סליקה. כך לדוגמא אם אתם עוסקים בעיסוי רפואי לצורך העניין ואתם רוצים להפוך את הגבייה לנוחה יותר עבור הלקוחות שלכם, עמוד סליקה אינטרנטי הוא בדיוק מה שאתם צריכים. הוא יאפשר לכם לגבות מהלקוחות שלכם בכל זמן ובכל מקום שיהיה נוח להם. הלקוח לא הביא איתו את כרטיס האשראי שלו לטיפול? לא נורא... הוא יקבל מכם קישור בווטסאפ או במייל והוא ישלם מאוחר יותר.

איך עושים את זה בפועל?

חיבור לסליקה באינטרנט הוא לא רק משהו חובה אלא הוא גם כל כך פשוט שאנשים חוששים ממנו סתם לא פעם. כל מה שצריך זה לפנות לחברה שמציעה שירותי סליקה והיא כבר תבצע את החיבור. מהר מאוד אתם תיהנו מעמוד סליקה לחנות, למוצר או לשירות באינטרנט ותוכלו לקבל תשלומים 24/7. אתם צריכים כמובן למצוא חברה אמינה ואיכותית שתעשה לכם את החיבור הזה והנה כמה דברים שכדאי לוודא לפני שסוגרים עם חברה כזו.

דברים חשובים

הנה כמה דברים שחשוב לוודא לפני שסוגרים עם חברה כזו. קודם כל זו צריכה להיות חברה מוכרת בשוק, כזו שכבר פועלת כמה שנים ויש עליה חוות דעת מלקוחות שלה. חשוב לוודא שיש עליה פידבקים חיוביים, פידבקים שמלמדים על הניסיון שלה. בנוסף, חשוב גם שתהיה אופציה של הפקדה אוטומטית לחשבון הבנק בכל חודש. זה יחסוך לכם את פעולת המשיכה ויעשה לכם את החיים לקלים יותר.

עוד דבר חשוב, שלא יהיו עמלות אם אין עסקאות. כן, במיוחד בתקופה כמו תקופת הקורונה למדנו את זה, שמה שלא עושים לא צריך לשלם עליו. חברה כזו היא חברה אמינה שלא לוקחת סתם כסף ללקוחות שלה.

מאמרים נוספים