כל סוגי סליקת האשראי שקיימים לעסק באינטרנט
האינטרנט הפך כבר מזמן לזירת המסחר הגדולה ביותר בעולם. יש מיליוני חנויות וירטואליות ואין ספור אתרי אינטרנט שמוכרים מוצר כלשהוא או שירות כלשהוא, ואם פעם המושג "רכישה ברשת" היה מעורר תחושת אי נעימות מסויימת בגלל בעיית הבטיחות ברשת, הרי שהיום המצב שונה לגמרי. היום קנייה ברשת היא משהו שכל אחד עושה בכמות כזו או אחרת וכשכל מה שצריך זה לשלוף את כרטיס האשראי, זה ממכר.

יש סוגים שונים של סליקת אשראי שקיימים לעסק באינטרנט וכל אחד בוחר את מה שמתאים לו שלפעמים זה יותר משיטה אחת. אז הנה סוגי סליקת האשראי שקיימים שכדאי להכיר.

סליקה בחנות וירטואלית

אם עוד לא קניתם בחנות וירטואלית כלשהיא, חנות אינטרנטית, אתם הרחק הרחק מאחורה. סליקה בחנות וירטואלית עובדת בצורה פשוטה. אתם מסתובבים בחנות ומכניסים לסל המוצרים שלכם את מה שאתם צריכים ממש כאילו הסתובבתם פיזית ומילאתם את עגלת הקניות שלכם, ובסופו של דבר אתם מסכמים את הקנייה, מורידים את מה שאתם מתחרטים עליו או מוסיפים ברגע האחרון ואז אתם מגיעים לדף התשלום. דף התשלום מסכם את הקנייה כולה והוא מאפשר לכם להכניס את פרטי כרטיס האשראי ולשלם.

אם אתם בצד של המוכר, בעל החנות הווירטואלית, זו דרך מצוינת לגבות כסף מהלקוחות שלכם בחנות. אתם לא צריכים לעשות שום דבר מלבד להתחבר למערכת שמספקת שירות כזה והכסף מתחיל לזרום לכיס שלכם.

סליקה בדף ייעודי

דף ייעודי זה דף מוגדר מראש למוצר או שירות כלשהוא, דף שיש בו כבר את הסכום לתשלום והלקוחות שלכם צריכים רק להכניס את פרטי כרטיס האשראי שלהם או שתעשו את זה במקומם. דף כזה הוא דף שמאפשר לכם לעבוד בצורה שוטפת ולבצע את הגבייה בצורה חכמה. דף התשלום הוא למעשה קישור אותו אתם יכולים לשלוח במייל, בווטסאפ או בכל דרך אחרת. מי שייכנס לקישור ימלא את הפרטים וזהו, הכסף מתחיל לזרום.

סליקה אוטומטית (הוראת קבע)

יכול להיות שאתם מוכרים איזה שהוא שירות וגובים עליו תשלום חודשי. יש לכם הסכם עם הלקוח שלכם שהוא ישלם לכם על השירות כל חודש, כל עוד השירות ניתן. עם סליקת אשראי באינטרנט אתם יכולים בהחלט לעשות הוראת קבע באשראי של הלקוח שהוא ישלם לכם במועד שסוכם.

סליקת אשראי אינטרנטית לא רק לעסק אינטרנטי

למעשה, לא חייב להיות לכם עסק אינטרנטי כדי שתגבו תשלום דרך האינטרנט. להיות גם שיש לכם עסק פיזי שמוכר מוצר או שירות, ותירצו לגבות באמצעות דף תשלום. את דף התשלום הזה תוכלו אתם למלא או שתוכלו לתת אותו ללקוח שלכם שימלא בעצמו אם הוא רוצה. תוכלו להיות איתו או רחוקים ממנו בשביל לבצע את הגבייה, ואין דרך נוחה יותר.

מאמרים נוספים