5 טיפים לשיפור מכירות באתר האינטרנט שלכם
יש לכם אתר אינטרנט או חנות וירטואלית בהם אתם מוכרים שירותים או מוצרים. השקעתם בבניית האתר, בעיצוב שלו, ועכשיו אתם נשענים אחורה ומחכים שהכסף יתחיל להיכנס.

אבל מכירות דרך אתר אינטרנט או חנות וירטואלית דורשות עבודה. לא מספיק שהקמתם ובניתם, לא מספיק שהכנסתם מוצרים, אתם צריכים לעשות עוד פעולות שונות על מנת שהמכירות ינסקו. אתם צריכים להגביר את האמינות והבטיחות וצריכים לעשות דיוקים ושיפורים. אז הנה 5 טיפים לשיפור המכירות שינפחו את חשבון הבנק שלכם. br/>
  1. תעשו קמפיין ממומן בגוגל – אם יש לכם אתר אינטרנט או חנות וירטואלית, אתם צריכים כניסות וכמה שיותר. אחת הדרכים לעשות את זה היא באמצעות פרסום ממומן בגוגל, שיכול להיות בדרכים שונות. או לפרסם על בסיס מילות מפתח שיובילו למודעות שיוצגו בדף התוצאות, או לפרסם מודעות שיופיעו לגולשים גם בתוך אתרים. קמפיין ממומן בגוגל אפשר להקים בתוך שעות בודדות והכניסות לאתר או לחנות והמכירות בעקבותיהן יגיעו במהירות.
  2. br/>
  3. דף סליקה נוח ומאובטח – זה אולי הטיפ החשוב ביותר להגברת המכירות. למה? כי יש לא מעט גולשים שכבר רוצים לקנות, אבל מתחרטים ברגע האחרון. הם מתחרטים כשהם צריכים לשלם ודף סליקה כמו זה של פלאפיי, דף סליקה שמאפשר רכישה מהירה ומאובטחת הוא בדיוק מה שצריך.
  4. br/>
  5. תשלום ישירות לאחר קבלת אימייל – יצירת רשימת תפוצה עם מידע, המלצות או כל דבר אחר שיקדם מכירות הוא מצוין. אבל אתם יכולים לקדם דרך אימייל ספציפי רק מוצר אחד ולאפשר לגולשים לדלג על ביקור באתר ולנווט אותם ישירות לדף הסליקה המאובטח של פלאפיי. כך הם יהיו ממוקדים וכך הם יקנו בבטחה מכם.
  6. br/>
  7. רספונסיביות – רספונסיביות היא תגובתיות. מה זה אומר? זה אומר שאתר האינטרנט שלכם חייב להיות אתר שמוצג בצורה טובה ונוחה בכל מכשיר. היום אנשים עושים שימוש במכשירים שונים בגלישה ואלו יכולים להיות טאבלטים, סמארטפונים או כל מכשיר אחר. יש יותר ויותר רכישות באמצעות מכשירים ניידים ואתם חייבים שהאתר שלכם יידע להתאים את עצמו לכל מכשיר ומכשיר. אם גולש ייכנס לאתר דרך מכשיר מסוים ולא תהיה לו בו חוויה טובה, רוב הסיכויים שהוא לא יקנה מכם.
  8. br/>
  9. תהיו פעילים בפייסבוק – מכירות באתר אינטרנט זה גם אומר פעילות ברשתות החברתיות. אחת הרשתות הללו היא פייסבוק והיא אולי הפופולארית שבהן. אפשר ליצור דרכה אינטראקציה עם הגולשים הפוטנציאליים ולשלוח אותם באמצעות קישור לאתר ואפשר לעשות קמפיין ממומן ולטרגט את הפרסום בצורה מדהימה.
  10. br/>

יש עוד לא מעט דברים שאתם יכולים לעשות באתר האינטרנט שלכם בשביל להגביר את המכירות בו. מה שבטוח הוא שאתם צריכים ליצור אמינות גבוהה וזה אומר תשלום בדף סליקה מאובטח, וצריכים לעשות עוד לא מעט עבודה שיווקית.

מאמרים נוספים