למה עדיף לבעלי מקצוע סליקת אשראי באינטרנט
יכול להיות שאתם אינסטלטורים ויכול להיות שאתם חשמלאים, יכול להיות שאתם טכנאי מחשבים או אנשי מקצוע מכל תחום אחר... מה שבטוח הוא שאתם לא עובדים בחינם ויכול להיות שאתם גובים את התשלום שלכם באמצעות מזומן, צ'קים או קורא כרטיסי אשראי איתו אתם מחייבים לאחר העבודה.

אבל היום בעידן האינטרנט, אין צורך שזה יהיה ככה. היום אתם יכולים ואף צריכים שתהיה לכם סליקת אשראי אונליין, או במילים אחרות – סליקת אשראי באינטרנט.

מה זה אומר סליקת אשראי באינטרנט

סליקת אשראי באינטרנט זה אומר דף סליקה אינטרנטי, שמחובר לחברת האשראי ישירות לחשבון שלכם אצלה וכל מה שאתם או הלקוח שלכם צריכים זה למלא את פרטי האשראי וזהו, החיוב בוצע. סליקת אשראי באינטרנט נוחה במיוחד לבעלי מקצוע, והנה כמה יתרונות שלה שאתם חייבים לקחת בחשבון.

יתרונות לסליקת אשראי באינטרנט

  • לא צריך לקחת מכשיר – היתרון הראשון הוא היתרון של הנוחות הפיזית. אתם לא צריכים לקחת איתכם קורא כרטיסים פיזי, לא צריכים לחשוש לאבד אותו ולא צריכים להתמודד עם בעיות טכניות שלו. אתם גם לא צריכים לקחת את הסיכון עם מזומן שיהיה עליכם ולא לקחת צ'קים שיכולים להיות בעייתיים, הכול ברשת ואתם יכולים לחייב בקלות ובמהירות.

  • הלקוח יכול לשלם מכל מקום עם קישור – סליקת אשראי אונליין היא למעשה קישור שאתם יכולים לתת ללקוח שלכם. אתם יכולים לשלוח אליו את הקישור בווטסאפ, מסנג'ר, מייל או בכל דרך אחרת. ברגע שהוא ילחץ על הקישור הוא יגיע לדף התשלום והוא יוכל לשלם במהירות. אין יותר תירוצים של לקוחות כמו "אני בשבועיים הקרובים בחו"ל" "אני חולה בבית ולא יכול לפגוש אותך כדי לשלם", לכולם יש היום גישה לרשת ומכל מקום, והלקוח יכול להיכנס בקלות ובמהירות ולשלם.

  • אין שוטף + תתחננו לכסף שלכם... – בעלי מקצוע מכירים את בעיית מוסר התשלומים הישראלי. שיטות כמו שוטף + מקובלות בארץ יותר מידי, ואם תציעו ללקוח שלכם לשלם בכרטיס אשראי באמצעות קישור לא תצטרכו לרדוף אחרי השכר שלכם. סליקת אשראי באינטרנט היא הדבר הטוב ביותר כדי למנוע את הבעיות הללו.

  • אפשרות לתשלומים – אין לכם בעיה לעשות עבודה בתשלומים? עם דף סליקה תוכלו להציע את זה ללקוחות שלכם. כל מה שהם יצטרכו זה לבחור את כמות התשלומים בהתאם לסיכום ביניכם, ואתם תיראו את הכסף בחשבון הבנק שלכם כל חודש בתאריך שבחרתם.

  • אפשר לחייב מהנייד – אתם לא חייבים מחשב בשביל לחייב. עם הסמארטפונים שיש היום אתם יכולים בקלות לחייב מהנייד.


אין ספק שהדרך הטובה ביותר היום לבעלי מקצוע לגבות תשלום עבור העבודות שהם עושים היא באמצעות דף סליקה אינטרנטי. זה הפתרון האידיאלי והבטוח ביותר והדרך המומלצת להסיר לפחות את הדאגה הזו מהראש שלהם.

מאמרים נוספים