איך להוסיף סליקת כרטיס אשראי לאתר
חיוב אינטרנטי הפך לשיטת חיוב פופולארית במיוחד. יש היום אין ספור חנויות וירטואליות, חנויות ברשת שמאפשרות לקנות כל דבר כמעט וכל מה שצריך בשביל לקנות הוא כרטיס אשראי וכמה דקות פנויות. כולם היום קונים באינטרנט ומשלמים על מוצרים ושירותים שונים, והיום זה עוד יותר קל ומהיר בגלל שיש לכולנו מכשיר חיוב קטן בכיסיש לכם עסק, כל עסק שהוא ויכול להיות שאתם מוכרים מוצרים או שירותים. יש לכם אתר אינטרנט והוא משמש אתכם בשביל להעביר מידע שאתם רוצים להעביר, בשביל לייצג אתכם ברשת ובשביל להיות מקום בו בלקוחות הקיימים והפוטנציאליים שלכם יוכלו לקבל מענה על השאלות שלכם. אתר אינטרנט הוא היום כלי שיווקי בסיסי ולא מותרות. כל בעל עסק חייב אתר אינטרנט מכיוון שאם אין לו אתר הוא לא רק מפספס לקוחות אלא גם שולח את אלו שמחפשים אותו ברשת, היישר לזרועותיהם של המתחרים שלו. אם יש לכם אתר כזה, הצעד הבא שלכם הוא אפשרות לסליקת כרטיס אשראי לאתר, מה שנראה מסובך אך מדובר על תהליך פשוט מאוד.

למה אתם צריכים סליקת אשראי באתר?

אז איך אתם גובים תשלום על המוצרים או השירותים שלכם? במזומן? בצ'קים? בתשלום פיזי או באמצעות תשלום טלפוני בכרטיס אשראי? אם תהיה לכם אפשרות של סליקת כרטיס אשראי באתר, יהיה ללקוחות שלכם הרבה יותר קל. קודם כל, יש לקוחות שלא אוהבים לתת טלפונית את פרטי הכרטיס שלהם ותשלום מאובטח באתר יפתור להם את הבעיה. בנוסף, זה גם יאפשר לכם כבעלי העסק להרחיב אותו לכל מקום ולתת את האפשרות לשלם ממחשב, מסמארטפון או מטאבלט. אז איך מוסיפים סליקת אשראי באתר? למה זה כל כך פשוט?

אתר מאובטח

כל מה שאתם צריכים בשביל להוסיף סליקה של כרטיס אשראי באתר הוא שהאתר שלכם יהיה מאובטח. יש היום נהלים שונים וסטנדרטים מחייבים בשביל לגבות באשראי באינטרנט, ואתם חייבים לעמוד בסטנדרטים הללו. זה ממש לא מורכב ורובם המכריע של האתרים היום מאובטחים. כשהאתר מאובטח הלקוחות ירגישו רגועים (לקשר למאמר השני שיש לעלות לחודש יוני) לבצע מכם את הרכישה והם גם יידעו על כך עם סימון מתאים באתר. יש היום לא מעט ניסיונות גניבה והונאה באמצעות כרטיסי אשראי באינטרנט ואתר מאובטח מונע את הניסיונות הללו או לפחות את רובם. מעבר לכך, הוספת סליקת אשראי היא פשוטה ומהירה וכל אחד יכול לבצע אותה בקלות ובמהירות בעיקר כשמדובר על סליקת אשראי של חברת יופיי.

הרשמה לשירות

אז איך מוסיפים סליקת כרטיס אשראי לאתר? כל המ שצריך הוא להירשם לשירות ולהתקדם. כל אחד יכול לעשות את זה וכל מה שצריך הוא תמיכה של החברה שעומדת מאחורי הסליקה, ובמקרה של חברת יופיי אתם מקבלים ליווי מא' ועד ת'. היתרון של חברת יופיי הוא שאתם לא צריכים להיות עם שום הבנה במחשבים ובאינטרנט. אתם מקבלים סיוע בכל דבר ומסבירים לכם איך לעשות את זה בקלות ובמהירות. בסופו של התהליך שהוא קליל ומהיר, אפשר לשלם לכם באמצעות אתר האינטרנט שלכם ואפשר לעשות את זה מכל מקום ובכל זמן מה שמרחיב את קהל הלקוחות שלכם באופן דרמטי.

מאמרים נוספים