מהם פתרונות הסליקה שקיימים לחנות באינטרנט?
אם יש לכם חנות פיזית ועדיין אין לכם חנות אינטרנטית אתם הרחק מאחור... העולם היום צועד קדימה וקדימה זה אומר כמה שיותר אונליין. אם בעבר היינו מבצעים את כל הקניות שלנו רק באופן פיזי, היינו צריכים לצאת מהבית ולחפש את מה שאנחנו צריכים, היום בכמה הקלקות על המקלדת אפשר לרכוש מה שרוצים ולקבל אותו עד פתח הבית.

אם פעם בשביל לקנות היינו צריכים ללכת לכספומט ולהוציא כסף, להשאיר צ'ק או לגהץ כרטיס אשראי בחנות, היום אפשר להעתיק את מספר הכרטיס בישיבה מול המחשב ולסגור עסקה. החנויות באינטרנט רק הולכות והופכות לפופולאריות יותר ויותר והן עובדות בטכנולוגיה מתקדמת.

סליקה באינטרנט – מגוון דרכים

יש היום חברות שמאפשרות סליקה באינטרנט בין אם זה בחנות ובין אם זה בין אנשים. המוכרת בהן היא פייפאל אבל יש עוד כמה כמוה, שמספקות שירות לא רע אבל בעמלה גבוהה יחסית. לעומתן יש חברות שמאפשרות להתחבר לממשק שלהן מה שאומר שלאחר מכן ניתן להתחיל ולגבות כסף. הנה כמה דרכים בהן תוכלו לקחת תשלום ללקוחות שלכם אם יהיה לכם פתרון סליקה אינטרנטי.
  • תשלום בחנות עצמה – לקוח בוחר פריט מסוים ואחריו עוד כמה ומגיע בסופו של דבר לסל הקניות. שם הוא מתבקש להשאיר את פרטי כרטיס האשראי שלו ולשלם בהתאם למה שהאתר מאפשר (תשלומים וכדומה) ולאחר מכן הרכישה השולמה והוא יקבל את המוצר שלו הביתה.

  • דף סליקה – דף סליקה יכול להיות של מוצר או שירות מסוים. גם אם אתם נותנים שירותים כלשהם תוכלו לגבות ככה כסף, וכל מה שהלקוח שלכם יצטרך זה להקליד את פרטי כרטיס האשראי שלו בדף הסליקה והעסקה תצא לדרך. דף הסליקה יכול להיות ספציפי למוצר או שירות מסוימים ויכול להיות כללי כזה שהלקוח יכניס את סכום התשלום.

  • גבייה באמצעות קישור – לא משנה איפה הלקוח שלכם נמצא ולא משנה מה השעה איפה שהוא או אתם נמצאים, אם תשלחו את הקישור של דף הסליקה תוכלו לקבל תשלום בכל זמן. קישור כזה אפשר לשלוח בכל פלטפורמה אינטרנטית בין אם זה במייל, ווטסאפ, מסנג'ר וכדומה והיום כשיש לכל אחד מכשיר אחד לפחות עם חיבור לאינטרנט, אפשר לשלם במהירות.

חנות באינטרנט – אם אתה לא שם אתה לא קיים

העולם הפיזי כבר הולך והופך לפחות רלוונטי בכל מה שנוגע למסחר. יותר ויותר סוחרים בכל תחום שהוא עוברים לפלטפורמה האינטרנטית, והקורונה רק האיצה את זה. אבל כדי שחנות כזו תעבוד טוב צריך פתרונות סליקה איכותיים, כאלו שנותנים מענה מצוין בכל זמן ונותנים לבעל העסק שקט נפשי עם הידיעה שהכול עובד כמו שצריך. חשוב לבחור את החברה הנכונה עם השירות הטוב ביותר והיחס הנעים ביותר, כדי שניתם יהיה לעבוד איתה שנים ארוכות.

מאמרים נוספים