איך למכור מוצרים דרך האינטרנט בלי צורך באתר
בטח גם אתם שמעתם על אנשים שעושים כסף דרך האינטרנט. כן, יש לא מעט כאלו והם עושים אותו בדרכים שונות. אחת מהדרכים הפופולאריות ביותר היא על ידי מכירה של מוצרים, כשהכול מתבצע דרך הרשת כולל התשלום, והמוצר נשלח עד לפתח ביתו של הלקוח.

יכול להיות שיש לכם מוצר אחד או כמה מוצרים שאתם רוצים למכור ברשת ואתם בטוחים שפתיחת חנות אינטרנטית או אתר אינטרנט הם הדרך היחידה למכור את אותם מוצרים. אז נכון שאם יש לכם אתר או חנות זה מצוין והם כלי משמעותי בקידום מכירות ברשת, אבל לא, אתם לא חייבים את אותו אתר או אותה חנות, אתם יכולים למכור גם בדרכים אחרות ברשת וכל מה שאתם צריכים זה שיהיה לכם דף סליקה.

מהו דף סליקה?

נניח שאתם מוכרים דרך הטלפון את אותם מוצרים. אתם צריכים לבקש מהלקוח את מספר כרטיס האשראי שלו ולהקליד אותו במכשיר שאצלכם נכון? אותו מכשיר משדר את הנתונים לחברת האשראי וזו בתהליך מהיר מחייבת את הכרטיס של הלקוח ומזכה את חשבון הבנק שלכם.

דף סליקה אינטרנטי חוסך לכם את הצורך לעמוד ולהקליד את פרטי האשראי של הלקוח. הוא גם לא צריך לחשוף את המספר בפניכם וירגיש יותר בטוח. כל מה שהוא צריך זה להקליד את פרטי כרטיס האשראי שלו בדף ייעודי שהוא רק שלכם, דף אינטרנט שמחובר אל מערכת הסליקה של חברת האשראי. ברגע שהוא מסיים את ההקלדה ומאשר את החיוב, החיוב יוצא לדרך ולכם כל מה שנשאר זה לשלוח אליו את המוצר או המוצרים שהוא הזמין.

פרסום ומכירה בפלטפורמות שונות

אז למה אתם לא צריכים אתר אינטרנט בשביל למכור באינטרנט? כי ברגע שיש לכם דף סליקה, כל מה שאתם צריכים זה להכניס אותו כקישור איפה שאתם רוצים ברשת, והלקוח ימשיך משם. אתם יכולים לצורך העניין לפתוח דף עסקי בפייסבוק או באינסטגרם למוצר שאתם רוצים למכור, לשכנע בדרכים שונות את הלקוחות הפוטנציאליים שלכם, ולהשאיר שם את הקישור לדף הסליקה. אם הם ישתכנעו כל מה שהם יצטרכו זה ללחוץ על הקישור, והם יועברו מיד לדף הסליקה הלא הוא דף התשלום, כומהר מאוד ישלימו את העסקה.

רשת האינטרנט מלאה בהזדמנויות

רשת האינטרנט מלאה בהזדמנויות. זה הולך והופך לקל יותר ויותר להרוויח באינטרנט, ואם יש לכם חנות פיזית או שאין לכם, אתם יכולים לשלב מכירות גם דרך האינטרנט. דף סליקה הוא דף מאובטח כזה שלא כל אחד יכול לגנוב ממנו את פרטי כרטיס האשראי של הלקוח שלכם, והוא הולך והופך לדרך תשלום לגיטימית ופופולארית בקרב רבים. אל תוותרו על ההזדמנויות שיש ברשת. הן רבות ועם דף סליקה אינטרנטי אתם יכולים להעשיר את חשבון הבנק שלכם.

מאמרים נוספים