5 טיפים לשיפור המכירות באתר האינטרנט שלכם – חלק ב'
בשביל שאתר האינטרנט שלכם ימכור, אתם צריכים לעבוד ולא מעט או לתת למישהו אחר שיעבוד בשבילכם. זה לא מספיק שיש לכם חנות יפה ולא מספיק שיש לכם מחירים אטרקטיביים, אתם צריכים להביא את הלקוחות אליכם ולעשות הכול כדי שהם יקנו אצלכם שוב ושוב. אז הנה עוד 5 טיפים לשיפור המכירות באתר שלכם, טיפים שכדאי שתיקחו בחשבון כשאתם בונים אתר האתר ובטח כשאתם מתפעלים אותו בשוטף:
  1. השקעה בקידום אורגני – קידום אורגני בגוגל הוא השקעה לא קטנה שלא רואים את הפירות שלה בתוך זמן קצר אבל כשהם מגיעים, הם מגיעים בשביל להישאר. אתם צריכים לקדם את העמוד הראשי ואת העמודים החשובים הנוספים, ובכל מה שנוגע למוצרים שלכם, תשקיעו בעיקר באלו בהם יש מוצרים קבועים למכירה וכמובן אלו שהרווח שלכם מהמוצרים שיש בהם הוא הכי גבוה. בכל מקרה כל עמוד מקודם מקדם גם עמודים אחרים באתר.

  2. אל תבטיחו הבטחות שווא – אם אתם לא יכולים לעמוד במשהו, אל תבטיחו אותו כי תהיו לא אמינים וגם כי הלקוחות מרגישים את זה. כך לדוגמא אם אתם יכולים לשלוח בלא פחות משבוע, אל תבטיחו משלוח בתוך 3 ימים כי לא רק שלא תעמדו בזה אלא שתצטרכו להתחיל ולטפל בתלונות במקום לקדם דברים חשובים. תהיו אמינים, זה מעל לכל.

  3. תשקיעו בתמונות של המוצרים – בקנייה פיזית אנשים רואים מה הם עומדים לקנות (או לפחות את האריזה) וככה הם מחליטים אם לרכוש או שלא. באינטרנט מה שרואים זה את התמונות של המוצרים, וכמה שהן תהיינה תמונות ברורות יותר ומקיפות יותר, ככה הסיכויים שיקנו מכם יגדלו. תשקיעו בצילום מקצועי של מוצרים גם אם אתם צריכים לשלם על זה.

  4. תעשו קמפיין רימרקטינג – מכירים את זה שאתם נכנסים לאתר אינטרנט, למוצר או שירות מסוים, יוצאים ממנו ואז הוא מתחיל לרדוף אתכם? זה קמפיין רימרקטינג. זה אומר שמי שייכנס למוצר שאתם מוכרים ולא יקנה מכל סיבה שהיא, יראה אותו שוב ושוב עם הצעה טובה יותר או בווריאציה כזו או אחרת. סיכויי המכירה שלכם יהיו גבוהים יותר.

  5. תפיצו את השמועה – בשביל למכור באתר האינטרנט אתם חייבים כמובן להיות פעילים ברשת עוד ועוד, חייבים לנצל את הרשתות החברתיות ואת אפשרויות הפרסום השונות. אבל מעבר להם, אתם צריכים להפיץ את הבשורה על החנות שלכם, אם זה אומר בכרטיסי ביקור, מפה לאוזן או בכל דרך אחרת שהיא. אין ספק שככה תוכלו להגדיל את המכירות שלכם כי מי שלא יידע עליכם מהרשת, ישמע עליכם פיזית.


בשביל להגדיל מכירות באתר האינטרנט צריך לעבוד לא מעט, אבל זה משתלם. מי שעושה את מה שצריך קוצר את הפירות בסוף.

מאמרים נוספים