3 שיטות לפרסום נכון בפייסבוק שיכניס לכם כסף עם דף תשלום באינטרנט
פייסבוק היא כבר לא מעט שנים הרשת החברתית הפופולארית ביותר בעולם. יש לה מיליונים רבים של משתמשים ובישראל אין מי שאין לו פרופיל פייסבוק, והיא לא רק בשביל לשתף חוויות אלא מזמן גם פלטפורמה שיווקית חשובה מאוד.

עם פייסבוק אפשר להגיע לכל אחד כמעט ולהציע לו מוצרים או שירותים, ועם שיטות פרסום שונות שבקצה שלהן יש דף תשלום אינטרנטי, אפשר למכור בלי סוף... אז הנה 3 שיטות לפרסום נכון בפייסבוק שבסופו של דבר יוביל דף תשלום ולכניסת מזומנים לכיסו של המפרסם:

יצירת אינטראקציה + מכירה

יש לא מעט אנשים שאי אפשר למכור להם סתם ככה. אי אפשר לנסות "לדחוף" להם מוצר כלשהוא, בלי ליצור איתם איזו שהיא אינטראקציה. הלקוח הפוטנציאלי רוצה "להכיר" את מי שמוכר לו, רוצה ליצור איתו איזה שהוא קשר. איך עושים את זה? עם פוסטים בעלי ערך בפייסבוק. אלו יכולים להיות פוסטים שמסבירים משהו שנוגע לתחום העיסוק של המוכר, אלו יכולים להיות טיפים, וכל מידע אחר שיגרום לחברים בדף להרגיש שזה מקום אמין.

אחת לכמה פוסטים כאלו אפשר לנסות למכור. להציע משהו, את המוצר או השירות המדובר ולשים קישור לדף תשלום באינטרנט. זה יכול לעבוד מצוין ויכול להכניס לא מעט כסף.

פרסום ממוקד

אז יש את אלו שאי אפשר למכור להם ישירות בלי לעבור אצלם איזו שהיא טבילת אש בכל מה שנוגע לאמינות, אך לעומתם יש את אלו שצריך לפגוע בהם בול ולמכור להם ישירות. פייסבוק היא המקום לעשות את זה בצורה מקצועית מכיוון שהרשת החברתית הזו אוגרת עלינו כל הזמן מידע. היום אפשר לטרגט את הפרסום על פי פרמטרים רבים כמו גיל, מין, אזור מגורים, מצב סוציואקונומי, סטטוס אישי ועוד רבים אחרים, ולאחר שמדייקים את הפרסום אפשר לנסות לדחוף למכירה. בסוף התהליך הזה יחכה קישור לדף תשלום בו אפשר יהיה להשלים את ההליך המהיר הזה.

יצירת באזז...

פייסבוק היא גם המקום ליצור באזז, ליצור איזה שהוא עניין ולהפיץ אותו כמה שיותר. אם יש לכם איזה שהוא מוצר או שירות ואתם יודעים איך להפיץ אותו להמונים בצורה מעניינת, בצורה מתוחכמת או כזו שאי אפשר יהיה להתעלם ממנה אתם עשויים להשיג לא מעט מכירות. גם כאן, בקצה קצהו של התהליך הזה יחכה דף התשלום. כל מי שרוצה לרכוש את המוצר או השירות יעשה את זה מיד לאחר שהוא יביע עניין.

אלו רק 3 דרכים לפרסם בפייסבוק ולהוביל לדף תשלום, ובכל מצב אי אפשר לוותר על הרשת החברתית הזו. מה שטוב הוא שאפשר לפרסם גם קישור לדף תשלום בכל דרך אחרת באמצעות המחשב או הנייד, ולמכור לא מעט.

מאמרים נוספים