5 סוגי עסקים שכדאי להם לעשות תשלום אינטרנטי
לפני שנסביר לאילו עסקים הוא מתאים, כדאי שנבהיר קודם מהו בכלל דף תשלום אינטרנטי. דף תשלום אינטרנטי הוא למעשה דף, בו אפשר למלא את פרטי כרטיס האשראי של הקונה בכדי לבצע רכישה כלשהיא. לא רק המוכר יכול למלא את הדף הזה אלא גם הקונה, כך שאף אחד חוץ ממנו לא חייב להיות חשוף לפרטים הללו.

זהו דף פשוט למילוי שמקבל כתובת URL כמו כל דף אינטרנטי, מה שאומר שכל מי שיש לו את הקישור הזה יכול לעשות בו שימוש. הוא מאפשר תשלום מהיר ויעיל ובלי הצורך במכונה פיזית, והוא פתרון מצוין עבור לא מעט עסקים. אילו עסקים ולמה? הנה כמה מהם....

חנות וירטואלית

חנות וירטואלית היא העסק המתאים ביותר לתשלום אינטרנטי. למעשה, אין דרך תשלום אחרת בעסק מסוג זה וכל מה שהוא צריך זה להתאים את הדף לסכום המבוקש. כשמדובר על חנות וירטואלית, בדרך כלל ההתאמה היא אוטומטית על ידי המערכת כך שהקונה יפגוש את הסכום כשהוא יגיע לדף התשלום, אבל אפשר כמובן גם ידנית. חנות וירטואלית יכולה למכור אין ספור מוצרים שהתשלום עליהם יהיה מאובטח באמצעות דף תשלום אינטרנטי.

עסק שמוכר שירותים וירטואליים

יש היום לא מעט עסקים שמוכרים שירותים וירטואליים, שירותים ברשת ולא מחוצה לה. אילו עסקים? למשל חברה שמוכרת מקום בשרתים שלה בשביל אתרי אינטרנט, למשל מישהו שמלמד מרחוק, ויש כמובן עוד אין ספור דוגמאות לכך. שירותים וירטואליים הולכים והופכים היום לנצרכים יותר ויותר והתשלום אליהם גם הוא יכול להתבצע רק בדרך אחת – באמצעות תשלום אונליין, באמצעות תשלום אינטרנטי.

חנות פיזית

פייסבוק היא גם המקום ליצור באזז, ליצור איזה שהוא עניין ולהפיץ אותו כמה שיותר. אם יש לכם איזה שהוא מוצר או שירות ואתם יודעים איך להפיץ אותו להמונים בצורה מעניינת, בצורה מתוחכמת או כזו שאי אפשר יהיה להתעלם ממנה אתם עשויים להשיג לא מעט מכירות. גם כאן, בקצה קצהו של התהליך הזה יחכה דף התשלום. כל מיכן כן, גם חנות פיזית יכולה לעשות שימוש בתשלום אינטרנטי. אנחנו רגילים כמובן שבכל חנות כזו יש מכשיר שניתן באמצעותו לבצע סליקת אשראי, אבל זה לא מחייב ויכול להיות גם בנוסף. אם יש לכם דף תשלום אינטרנטי הוא יכול להיות גם גיבוי למכשיר הפיזי. מה זה אומר? זה אומר שאם מגיע אליכם לקוח שרוצה לשלם והמכשיר לא עובד או שאתם לא רוצים לעשות בו שימוש מכל סיבה שהיא, אתם יכולים למלא בעצמכם במחשב או במכשיר הנייד או לשלוח ללקוח את הקישור והתשלום יתבצע במהירות.

נותני שירות עצמאיים

למי עוד כדאי לעשות תשלום אינטרנטי? למי שיש לו עסק עצמאי של מתן שירותים פיזיים כלשהם. אלו יכולים להיות אינסטלטורים ויכולים להיות טכנאי מחשבים, או כל אחד אחר שמסיים את העבודה שלו וצריך לקחת מהלקוח שלו כסף. זו עוד שיטת תשלום נוספת למזומן ולצ'קים, והיא הרבה יותר בטוחה משתי האופציות הקודמות. אפשר לחייב במהירות את הלקוח ואפשר גם לעשות לו את העסקה בתשלומים אם זה יותר נוח לו.

מי שעובד רחוק מהלקוחות שלו

אנחנו חיים היום בעידן גלובאלי, עידן בו כל העולם הוא אזור אחד גם בעסקים. יש רבים מאיתנו שעובדים בצד אחד של העולם כשהלקוחות הם בצד השני, ולא משנה אם מוכרים מוצרים, נותנים שירותים וירטואליים או כל שירות אחר. הדרך הטובה ביותר לקבל כסף בלי להיות ליד מי שצריך לשלם אותו היא באמצעות תשלום אינטרנטי, ואין ממש אופציה אחרת לעשות את זה.

האמת היא שלא משנה איזה עסק יש לכם ואיך אתם גובים היום תשלום, אתם חייבים להוסיף את שיטת התשלום האינטרנטית. העולם התקדם והיום הכול כמעט וירטואלי, ואם לא תתקדמו עם העולם המתחרים שלכם יעקפו אתכם גם במתן אפשרויות תשלום.

מאמרים נוספים