טיפים לתמחור מוצר או שירות עם מכירה בדף סליקה אינטרנטי
מכירה באינטרנט היא משהו שכבר כל בעל עסק מבין שהוא חייב. גם אם יש לו עסק פיזי כמו חנות, הוא חייב אפיק וירטואלי כזה שיהיה חלק מעוגת המכירות שלו. מכירה באינטרנט מובילה לדף סליקה אינטרנטי, דף סליקה בו מכניסים את פרטי כרטיס האשראי ומשלמים, והנה כמה יתרונות לדף סליקה כזה:

  • אבטחה – היום רמת האבטחה באינטרנט היא גבוהה מאוד. כמובן שצריך לבחור את החברה המתאימה כדי לספק שירותים מאובטחים ללקוחות אבל יותר ויותר לקוחות מרגישים בנוח עם דף סליקה ועושים בו שימוש על מנת לרכוש מוצרים.

  • אפשר להעביר אותו לכל מקום – אם אתם מוכרים מוצר או שירות, אתם יכולים להעביר את הקישור לדף הסליקה למי שאתם רוצים. כל מה שאתם צריכים זה לעשות העתק והדבק ואתם יכולים לשלוח את הקישור לדף הסליקה במייל, בווטסאפ או בכל פלטפורמה אינטרנטית אחרת.

  • הלקוחות יכולים לשלם בכל מקום – עם דף סליקה אינטרנטי בין למוצר פיזי ובין לשירות או מוצר וירטואלי, הלקוחות יכולים לשלם בכל מקום. הם לא צריכים להיות בארץ או במיקום ספציפי אלא רק במקום בו יש חיבור לרשת ועם מכשיר שמתחבר לרשת כמו מחשב או סמארטפון, וקשה היום לחשוב על סיטואציה שאין את שני אלו...


אז איך מתמחרים מוצר או שירות?

יש לכם מוצר או שירות אותם אתם רוצים למכור באמצעות דף סליקה אינטרנטי, אז מהם הפרמטרים בהם אתם צריכים להתחשב על מנת לתמחר אותם? הנה כמה מהם.
  • מצב השוק – אי אפשר להתעלם ממה שקורה מסביב. עידן הקורונה לימד אותנו אתך זה, אבל גם בלי קשר, תמיד צריך לקחת בחשבון מה קורה? מה המצב הכלכלי? האם אנשים יכולים לשלם סכומי כסף גבוהים בתקופה הזו או שלא? הכול כמובן בהתאם גם לכמה שאתם מרגישים שהמוצר שווה ולהוצאות שיש סביבו.

  • התקופה בשנה – יש מוצרים שיש להם ביקוש בתקופה מסוימת ובתקופה אחרת בשנה פחות, ואתם צריכים לתמחר בהתאם. כך לדוגמא מוצרים שמתאימים לקיץ בעיקר, אם תמכרו אותם בחורף תהיו חייבים להוריד במחיר, ואחר כך תוכלו למכור שוב במחיר גבוה יותר.

  • המתחרים שלכם – אתם לא יכולים להתעלם מהמתחרים שלכם גם אם אתם בטוחים שאתם מוכרים את הטוב ביותר. הם נמצאים שם הלקוחות הפוטנציאליים שלכם מבררים גם אך המחירים שלהם. אתם חייבים לקחת בחשבון גם אותם.

  • אל תהיו זולים מידי אם אתם מוכרים שירות – יש אנשים שחושבים שמחיר נמוך ימכור יותר. אבל כשמדובר בשירות ובעיקר בשרות אישי (כמו טיפול אלטרנטיבי כלשהוא וכדומה) אם תמכרו במחיר זול מידי ככה יעריכו אתכם.


הדבר הנכון ביותר יהיה להתייעץ עם איש מקצוע בתחום שיסייע לכם לתמחר את המוצרים או השירותים שלכם בצורה נכונה.

מאמרים נוספים