הכוח של מכירת מוצרים דרך הרשתות החברתיות באמצעות דף תשלום אינטרנטי
הרשתות החברתיות הן כבר מזמן לא איזה אמצעי להעביר את הזמן בהנאה אלא הרבה מעבר לזה. הן חלק מרכזי בחיינו, הן מסייעות לנו ליצור קשר עם העולם, להתעדכן מה קורה עם אנשים שאנו מכירים ולהיות חלק מעולם גלובאלי בו כל אחד יודע לא מעט על השני.

הרשתות החברתיות ובראשן פייסבוק ואינסטגרם אלו רשתות שיש להן מילוני משתמשים. זה אומר ם פוטנציאל עסקי עצום וזה אומר שצריך לנצל את הפלטפורמה הזו בשביל להכניס כסף. איך עושים את זה? זו כבר שאלה אחרת אבל מה שבטוח הוא שלא רק שאפשר למכור דרכן אלא אפשר גם לגבות תשלום בקלות באמצעות דף תשלום אינטרנטי.

כבר לא חייבים אתר אינטרנט

פעם, בשביל למכור דרך האינטרנט היה צורך באתר אינטרנט או במילים אחרות, בחנות וירטואלית. אומנם עדיין כדאי שתהיה חנות מסודרת בה יוצגו המוצרים או השירותים שנמכרים אבל זה כבר לא חובה. היום יש אפשרויות אחרות למכירת מוצרים באינטרנט וגבייה שלהם מתבצעת באמצעות דף תשלום.

איך זה מתבצע בפועל?

בפועל, נניח שיש לכם מוצר כלשהוא שאתם מייבאים לארץ, ואתם רוצים למכור אותו באופן פרטי אחד אחד ולא לשווק אותו לחנויות, מהסיבות שלכם. אתם יכולים לפרסם אותו ברשתות החברתיות, להגיע לכמה שיותר מתעניינים לאחר שתספרו עליו ותסבירו מהם היתרונות שלו. לאחר ההסבר יהיה לינק לעמוד בו יהיה הסבר ארוך יותר ואפשרות כמובן לקנות את המוצר. בשלב הבא יהיה לינק שיוביל לדף התשלום, ושם הגולש יקליד את פרטי כרטיס האשראי שלו כדי שאפשר יהיה לשלוח לו את המוצר או השירות אותו הוא קונה.

זה אומר שלא משנה איפה אתם נמצאים על פני כדור הארץ וזה לא משנה איפה הלקוח שלכם נמצא, תוכלו למכור לו מה שתירצו. הוא לא יצטרך ליצור איתכם קשר בשביל לתת לכם את פרטי כרטיס האשראי שלו אלא יוכל למלא את הפרטים לבדו ואתם תקבלו הודעה על הרכישה.

טירגוט מדויק למכירות מוצלחות

למה כדאי לכם למכור באמצעות הרשתות החברתיות? קודם כל כי יש קבוצות עניין בכל תחום שהוא. אם לצורך העניין אתם מוכרים תכשיטים, תצטרכו למצוא את הקבוצות הרלוונטיות ותוכלו למכור להן. בנוסף, תוכלו לטרגט את הפרסום ברמה גבוהה מאוד. כך לדוגמא תוכלו לפרסם תכשיטים לפי אזור מגורים, לפי מצב סוציואקונומי, סטטוס אישי, גיל, מין, תחומי עניין ועוד פרמטרים רבים אחרים.

אין ספק שהרשתות החברתיות עשו מהפיכה של ממש ביכולת להגיע לאנשים ולפרסם להם באופן מדויק. אבל מעבר לזה, הן מאפשרות למכור כל מוצר שהוא ולהגיע לקהל היעד שלו בקלות ובמהירות. שילוב שלהן יחד עם דף סליקה מייתר את הצורך בחנות וירטואלית על מנת למכור.

מאמרים נוספים