הוספת סליקת אשראי באינטרנט לעסק – לא מסובך כמו שחושבים
אם יש לכם עסק בכל תחום שהוא, אתם חייבים שיהיה לכם גם ייצוג אינטרנטי שלו. אתם חייבים לשלב בו גם את עולם האון ליין או במילים אחרות, אתם חייבים אתר אינטרנט. למה? כי כולם היום מחפשים את מבוקשם ברשת ואם אתם לא תהיו שם, המתחרים שלכם ייקחו את הלקוחות שלכם.

נגיף הקורונה הבהיר לכל בעלי העסקים שהם חייבים גם אופציה אינטרנטית למרות שגם לפניו זה כבר היה ברור שהעולם הולך לשם, אבל איך עושים את זה בפועל ובעיקר, איך מוסיפים את האפשרות של סליקת אשראי באינטרנט לעסק? בפלאפיי זה הרבה יותר פשוט ממה שאתם חושבים ולא, אתם ממש לא חייבים להיות מתכנתים או מומחים גדולים.

שימוש בתוספים

האופציה הראשונה והנוחה ביותר לסליקת אשראי אינטרנטי היא באמצעות מודולים מוכנים. מערכות קוד פתוח כמו וורדפרס, ג'ומלה, מג'נטו ואחרות מאפשרות ליצור תוספים כאלו, וכל אחד יכול לעשות בהם שימוש. לפלאפיי יש את התוספים הללו בחינם כך שאם יש לכם אתר אינטרנט שהוא אתר וורדפרס וכדומה, תוכלו לעשות את זה בקלות ובמהירות. אם אין לכם מושג איך, תוכלו לפנות למי שבנה לכם את האתר או למישהו שקצת מבין בתחום, ובחינם או תמורת כמה מאות שקלים, תאפשרו סליקה באתר שלכם ללקוחות שלכם. אז קדימה למה אתם מחכים?

הטמעת כפתורי תשלום

אופציה נוספת להוספת סליקת אשראי באתר היא על יד הטמעה של כפתורי תשלום. אז שוב, נכון שזה נראה מסובך מאוד אבל זה ממש לא ככה, ואתם לא צריכים לדעת קוד או כל דבר מסובך אחר אלא לעשות "העתק" ו"הדבק" פשוטים.

בשלב הראשון תצטרכו ליצור קוד כפתור בפלאפיי וכל מה שאתם צריכים זה להגדיר את הכפתור בהתאם לגודל ופרמטרים אחרים שאתם צריכים ואז תקבלו קוד שכל מה שאתם צריכים זה להטמיע אותו במקום הנכון באתר (שוב, אם אתם לא יודעים איך תוכלו להיעזר במישהו)

יש שני סוגים של כפתורי תשלום, אלו עם הסכום הקבוע ואלו עם הסכום המשתנה בהתאם לה שהלקוח יקנה. כשמדובר על כפתור בעל סכום קבוע זה פשוט יותר וכל מה שצריך לעשות זה העתק והדבק, וכשמדובר על הסכום המשתנה, תצטרכו לשלב סקריפט שישנה בכל פעם את הסכום.

נכון, זה נראה כמו יפנית למתחילים אבל זה באמת מאוד פשוט. חברת פלאפיי עשתה הכול על מנת להנגיש את האפשרויות שהיא מציעה לכל אחד, ואם יש לכם אוריינטציה בסיסית למחשבים ולאינטרנט ואתם עם ראש פתוח ללמוד, אתם תיראו שזה ממש לא נוראי כמו שזה נראה. כל מה שאתם צריכים זה להיצמד להוראות ולעשות את מה שנדרש מכם, או מקסימום כפי שציינו להיעזר במישהו שיעשה לכם את זה פשוט עוד יותר.

מאמרים נוספים