שמירה על פרטי כרטיס האשראי של הלקוח ברכישה באינטרנט
רכישה באינטרנט היא משהו שכבר כולנו מכירים. מי מאיתנו לא קונה ברשת? אין כמעט מישהו כזה. אנחנו קונים ברשת הכל, החל בפריטים קטנים כמו כיסוי לסמארטפון שלנו ועד לרכב ואפילו לנדל"ן. באינטרנט אפשר לשלם על מוצרים או שירותים ואפשר לעשות את זה במספר שניות. אם יש לכם עסק כלשהוא ולא משנה איזה עסק זה, אתם חייבים סליקת אשראי שתהיה בו ושהלקוח שלכם יוכל במהירות לרכוש את מה שהוא רוצה לרכוש. אבל אתם חייבים לגרום ללקוח להרגיש בטוח להשאיר את פרטי כרטיס האשראי שלו ואת זה עושים באמצעים שונים שאתם צריכים להכיר.

ניסיונות גניבה של האקרים

למה אתם צריכים לאפשר ללקוחות שלכם לקנות בבטחה? כי גם הם חשופים לחדשות מהעולם וגם הם שומעים על גניבות של האקרים ומפחדים להיפגע. האקרים מנסים בין השאר להגיע לפרטי כרטיסי אשראי של לקוחות, בכדי לעשות שימוש בכרטיסים הללו לטובתם. הם מנסים לפרוץ לאתר או לחברה שמספקת את הסליקה והם עושים את זה בשיטות שונות ומתקדמים כל הזמן. בדיוק בגלל זה צריך אתר מאובטח וצריך חברה שמספקת את הבטחון הזה. אתם לא רוצים שהלקוחות שלכם ירכשו מכם ואחר כך יגלו שכרטיס שלהם היה חשוף נכון? אז יש שני דברים שאתם צריכים לוודא – שהאתר מאובטח ושחברת הסליקה מאובטחת.

אתר מאובטח

אתר מאובטח הוא אתר בו המידע שעובר מקצה אחד לקצה השני הוא מוצפן. זה אומר שהלקוח משאיר את פרטי כרטיס האשראי שלו שמגיעים לשרת בו מאוחסן האתר, ומשם הם ממשיכים את חברת הסליקה. הדרך מהלקוח לשרת האתר צריכה להיות מאובטחת מה שאומר שאי אפשר יהיה בדרך לגלות את פרטי הכרטיס. אתם צריכים רק לוודא שהאתר שלכם עומד בדרישות האבטחה ואתם יכולים להתחיל לחייב.

חברת סליקה מאובטחת

עוד דבר שאתם צריכים – חברת סליקה מאובטחת. אתם צריכים שזו תהיה חברה עם ניסיון ובעיקר, חברה שמבטיחה לכם שפרטי הכרטיסים של הלקוחות שלכם לא יגיעו לעיניים עוינות. אתם לא יכולים לעבוד עם כל חברה שמציגה את עצמה ככזו אלא צריכים לעבוד עם חברה רצינית ובעלת שם. אם יש לכם חברת סליקה מאובטחת ויש לכם אתר מאובטח, אין שום סיבה שלקוחות לא יתחילו לקנות מכם. הנה כמה דברים שאתם צריכים לוודא שחברת הסליקה מציעה.

בחירת חברת סליקה

בשביל לחייב את הלקוחות שלכם באינטרנט אתם צריכים אם כן לוודא שחברת הסליקה מציעה חיוב מאובטח אך מעבר לכך עוד כמה דברים. היא קודם כל צריכה להיות אמינה, מקצועית ועם ניסיון, חברה שמשרתת לקוחות רבים ועדיף גם כאלו מוכרים. אך הכי חשוב, זו צריכה להיות חברה שמציעה שירות לא פחות ממעולה ובעיקר, מענה מהיר לכל בעיה שיש לכם כלקוחות שלה.

מאמרים נוספים