למה אתה חייב תשלום מאובטח באינטרנט לאתר או לחנות שלך?
אם יש לכם אתר אינטרנט או חנות וירטואלית ואתה מוכר דרכן שירותים או מוצרים, אתם בכיוון הנכון. גם אם יש לכם חנות פיזית, אתם חייבים ייצוג וירטואלי. למה? כי כולם שם וכולם מחפשים את מבוקשם ברשת, ועושים את זה 24 שעות 7 ימים בשבוע.

אם יש לכם חנות פיזית אבל אין לכם חנות וירטואלית, תפסידו המון לקוחות פוטנציאליים. הם יגיעו היישר לזרועות המתחרים שלכם ויקנו דרכם ברשת. אבל לא רק אתר או חנות וירטואלית אתם צריכים בשביל למכור ברשת אלא חייבים שיהיה לכם תשלום מאובטח בו.

החשש של הגולשים

מה החשש העיקרי של הגולשים ומה עלול למנוע מהם מלקנות מכם ברשת? יש כמובן כל מיני דברים שאתם צריכים לדאוג להם באתר או בחנות שלכם כמו תמונות ברורות של המוצר, פירוט של המאפיינים שלו ודברים אחרים, אבל החשש העיקרי של הגולשים הוא להשאיר את פרטי כרטיס האשראי שלהם באופן לא מאובטח. הם חוששים שהמספר יגיע לידיים עוינות, הם חוששים שייעשה שימוש בו והם יפסידו הרבה כסף, והם דואגים שמי שבצד השני לא מספיק הגון כדי להיחשף ככה בפניו עם כרטיס האשראי. אז מה עושים? דואגים שיהיה תשלום מאובטח באתר האינטרנט וכמובן מצהירים על זה לגולשים.

מהו תשלום מאובטח?

דף תשלום מאובטח זה דף תשלום שעומד בתקן הרלוונטי על מנת שחברות האשראי יסכימו לעבוד איתו. זה יכול להיות דף חיצוני לאתר שרק משלמים בו ויכול להיות דף בתוך האתר שעומד בתקן. תשלום מאובטח זה אומר שפרטי האשראי מגיעים רק למערכת הסליקה ולא יכולים להגיע לעיניים אחרות מה שאומר שגם מנהלי אתר האינטרנט או החנות הווירטואלית לא יכולים לגשת לפרטי האשראי. אם אתם עושים תשלום מאובטח באתר האינטרנט וגם מסבירים לגולשים שהוא אכן כזה, אתם מורידים להם חלק מהחששות שלהם. אתם מרגיעים אותם וגורמים להם לקנות יותר בבטחה, מאפשרים להם לשלוף את כרטיס האשראי מהכיס בלי שהם יהיו לחוצים.

תשלום מאובטח כחלק ממכונת שיווק

אתר האינטרנט שלכם או החנות הווירטואלית, הם הפרנסה שלכם. אתם צריכים לבנות אותם ולתחזק אותם ככה שהם ימכרו עוד ועוד. אתם צריכים כמובן מוצרים או שירותים ברמה גבוהה ואתם צריכים להעצים אותם ולתאר אותם ככאלו שכדאי מאוד לרכוש. זה אומר כתיבה איכותית וזה אומר גרפיקה ברמה גבוהה, וזה אומר לא פחות, יצירת בטחון אצל הגולשים.

בטחון אצל הגולשים זה אומר תשלום מאובטח. צריך לעשות הכול כדי לשכנע אותם לקנות וצריך להגביר אצלם את התחושה שהכול בסדר וכרטיס האשראי שלהם בידיים טובות. איך עושים את זה? עם תשלום מאובטח באינטרנט. אתם חייבים שזה יהיה באתר שלכם ובשלב כמה שיותר מוקדם.

מאמרים נוספים