להגיע ללקוחות מכל מקום באמצעות סליקת כרטיס אשראי באינטרנט
חיוב אינטרנטי הפך לשיטת חיוב פופולארית במיוחד. יש היום אין ספור חנויות וירטואליות, חנויות ברשת שמאפשרות לקנות כל דבר כמעט וכל מה שצריך בשביל לקנות הוא כרטיס אשראי וכמה דקות פנויות. כולם היום קונים באינטרנט ומשלמים על מוצרים ושירותים שונים, והיום זה עוד יותר קל ומהיר בגלל שיש לכולנו מכשיר חיוב קטן בכיסישכרטיסי האשראי לא היו פה מאז ומעולם. הם שייכים לעידן המודרני, העידן בו אנחנו פחות שמים לב לכסף שאנו מוציאים ואין לנו מזומן בכיס, אלא בהעברת כרטיס אשראי אנחנו משלמים על כל דבר. אבל היום לא רק שאפשר לשלם בכרטיסי אשראי, לא רק שלא צריך לקחת ארנק שמן איתנו לכל מקום אלא מספיק כרטיס אשראי קטן ושטוח בכיס איתו אפשר לעשות הכל, אלא שאפשר גם לעשות את זה בצורה מרוחקת. פעם זה היה רק השימוש הטלפוני אך היום מדובר כבר על סליקה אינטרנטית, והיא מיועדת לכל הלקוחות בין אם יש לכם רק חנות וירטואלית ובין אם יש לכם חנות וירטואלית בנוסף לפיזית.

הלקוח לא יכול להגיע פיזית? תנו לא לשלם באינטרנט

אז איך אתם גובים תשלום על המוצרים או השירותים שלכם? במזומן? בצ'קים? בתשלום פיזי או באמצעות תשלום טלפוני בכרטיס אשראי? אם תהיה לכם אפשרות של סליקת כרטיס אשראי באתר, יהיה ללקוחות שלכם הרבה יותר קל. קודם כל, יש לקוחות שלא אוהבים לתת טלפונית את פרטי הכרטיס שלהם ותשלום מאובטח באתר יפתור להם אתלקוחות אוהבים לשאול שאלות על המוצרים. הם רוצים לדעת שמה שהם קונים הוא בדיוק מה שהם צריכים והם מוודאים את זה שוב ושוב. כשהלקוח נמצא בחנות פיזית, אין בעיה. הוא שואל את השאלות ובסופו של דבר מבצע את הרכישה. אבל מה קורה כשהלקוח שואל את השאלות על המוצר בטלפון והוא לא יכול להגיע ולקחת את המוצר? גם ללקוח כזה אתם חייבים למצוא פתרון, והפתרון הטוב ביותר הוא סליקה אינטרנטית. הלקוח מסיים לשאול את השאלות ומשתכנע שזה מה שהוא רוצה, נכנס לדף אינטרנט ייעודי ומאובטח ומסיים את הרכישה. יש יותר קל מזה?

אפשרויות לסליקת אשראי באינטרנט

אז איך אתם יכולים להקל על החיים של הלקוח שלכם? אילו אפשרויות תשלום אינטרנטיות יכולות להיות לו? הנה כמה... אם יש לכם חנות אינטרנטית, חנות וירטואלית אתם יכולים בפשטות לכוון אותו אל המוצר ומשם הוא ימשיך לבד. אופציה נוספת היא דף סליקה, מה שאומר שאתם לא חייבים חנות אלא יכולים גם בלי לחייב. אתם יכולים לשלוח לו קישור לתשלום במייל, יכולים באס.אמ.אס, בווטסאפ או בכל דרך אחרת. העיקר שהלקוח שלכם ירכוש באמצעות הקישור הזה והעיקר שזה יהיה לו קל והוא לא יצטרך להסתבך עם זה.

להגיע ללקוחות בכל מקום בארץ ובעולם

אז למה סליקת כרטיס אשראי באינטרנט היא הדבר שכל בעל עסק שמוכר מוצרים או שירותים חייב? בגלל שהיא מאפשרת להרחיב את קהל הלקוחות בצורה דרמטית. אתם כבר לא חייבים לקוחות רק מהסביבה שקרובה אליכם. אם יש לכם חנות פיזית, רק מי שעובר במקום יקנה וישלם ורק מי שגר באזור יכיר אתכם. ברגע שיש לכם חנות אינטרנטית או שאתם מוכרים מוצר גם דרך האינטרנט, כל אחד בכל מקום בעולם יכול לשלם לכם, ולכם כל מה שנותר הוא לשלוח לו את המוצר. אין ספק שזה משדרג את העסק ואין ספק שזה מאפשר לו להתרחב למקומות חדשים.

מאמרים נוספים