שאלות נפוצות על סליקת כרטיס אשראי באינטרנט
ש: האם יש תשלום קבוע על שירותי הסליקה של פלאפיי?

ת: ממש לא. משלמים רק על מה שגובים וזהו, לא צריך לשלם יותר מזה. אחד הדברים שמטרידים לא מעט בעלי עסקים בכל מה שנוגע לתשלום באינטרנט הוא התשלום הקבוע על שירותי הסליקה. יש עסקים שעובדים לפי עונות ויש פרילנסרים שיש חודשים שהם מכניסים וכאלו שלא, ואותם בעלי עסקים לא היו רוצים לשלם על שירות שהם לא עושים בו שימוש (בזמן שהם אל עושים בו שימוש) בלפאפיי מבינים את זה ורוצים לחסוך כמה שיותר לבעלי העסקים, ולכן מי שלא מבצע בחודש מסוים גבייה לא משלם על כך כלום. כן, העמלה היא על גבייה בפועל באחוזים ולא מעבר לזה.

ש: האם אפשר להטמיע כפתור תשלום באתר?

ת: אכן, אפשר בהחלט להטמיע כפתור תשלום של פלאפיי באתר כך שניתן לגבות ישירות מאתר האינטרנט. היום יותר מתמיד בעלי עסקים מבינים את הכוח שיש באינטרנט. הם מבינים שחנות וירטואלית חייבת להיות אפיק שיווקי שלהם כמו גם אתר אינטרנט דרכו ניתן לקבל שירותים, מה שלא צריך להיות בניגוד לחנות או לעסק פיזי. כחלק מהרצון לתת שירות טוב ללקוחות ולעבוד גם באפיק וירטואלי, צריך לספק ללקוחות הקיימים והפוטנציאליים את האפשרות לשלם בנוחות ובמהירות באמצעות האתר. עם כפתור התשלום של פלאפיי הנוחות היא מרבית.

ש: איך שירות פלאפיי מגן על כרטיס האשראי של הלקוח?

ת: באינטרנט יש לא מעט דברים טובים אבל אחת הרעות החולות היא גניבות של פרטי אשראי דרך האינטרנט. יש לא מעט לקוחות שחוששים לחשוף את מספר כרטיס האשראי שלהם כי הם לא רוצים שהוא יגיע לעיניים עוינות, ופלאפיי נותנת שירות שחוסך את החשיפה הזו. איך? בכך שהלקוח נרשם לאתר של פלאפיי פעם אחת ומשאיר בו את פרטי כרטיס האשראי, ולאחר מכן בשביל לשלם בחנות מסוימת הוא נכנס עם שם משתמש וסיסמה ולא חושף את מספר הכרטיס שלו ללקוח. אין ספק שזו דרך בטוחה מאוד לשלם מה גם שהיא כזו שמספקת ללקוח את הבטחון אותו הוא צריך.

ש: לאלו בעלי עסקים סליקת אשראי באינטרנט מתאימה?

ת: למעשה, לכולם. היום כל בעל עסק צריך שיהיה לו ייצוג וירטואלי גם אם זה בנוסף לפיזי, מה שאומר שסליקה אינטרנטית מתאימה לבעל חנות וירטואלית כמו גם לספר, לקוסמטיקאית, רופא שיניים או כל אחד אחר. מה היתרון בגבייה אינטרנטית? יש לא מעט ואחד מהמובילים שבהם הוא זה שאפשר לשלם מכל מקום בעולם. כן, כל מה שהלקוח צריך זה להיות עם חיבור לרשת, להקליד שם משתמש וסיסמה והוא יכול לשלם. אין יותר פשוט מזה ואין יותר בטוח מזה, וזו הסיבה שעשרות אלפים משלמים בשיטה הזו.

מאמרים נוספים