איך אפשר להגדיל את הכנסות העסק בעזרת מכירות לחו"ל?
לנהל עסק זה עניין מורכב ורק מי שהתנסה בזה יודע עד כמה זה מצריך אנרגיות וסבלנות. בעיקר כשמוכרים מוצרים, יש עליות וירידות בהצלחת המכירות, עליות וירידות שיכולות להיגרם מגורמים שונים כמו עונתיות של המוצר, מתחרים שמוכרים את אותם המוצרים, טרנדים שמשנים את הביקוש ועוד גורמים שונים שתורמים להצלחת המוצר או להיפך.

כל עסק רוצה לגדול, רוצה למכור יותר מוצרים מהקיימים ולהגדיל את סל המוצרים שלו. הבעיה היא שבשביל לגדול צריך להכניס כסף וכמה שיותר, והרכבת הרים הזו של ההצלחה בעייתית מכיוון שההוצאות נשארות בדרך כלל אותן הוצאות (שכירות, חשמל, ארנונה, שכר לעובדים וכדומה) אז מה עושים? איך אפשר להגדיל מכירות? יש דרכים שונות לעשות את זה ואחת מהן היא להתחיל למכור בחו"ל.

העולם הוא כפר גלובלי

אם פעם המושג "מכירות בחו"ל" היה משויך רק לאנשי עסקים רציניים, כאלו שמנהלים עסקים חוברי עולם, היום המצב שונה לגמרי. העולם של היום הוא עולם קטן, עולם בו התקשורת הרבה יותר פשוטה והיכולת לשלוח ממקום למקום היא כבר דבר שבשגרה. כולנו היום קונים באינטרנט ורוכשים לא פעם מוצרים מחו"ל, אז למה שלא נמכור את המוצרים שלנו לכל העולם? למה שהעסק לא יתרחב בצורה משמעותית? זה אפשרי ואין שום סיבה לא לעשות את זה, ובדיוק בשביל זה יש את האפשרות של סליקת אשראי באינטרנט

סליקת אשראי באינטרנט – פתרון גבייה מצוין בשביל למכור בחו"ל

אז איך אפשר למכור את המוצרים בחו"ל, לקבל עליהם כסף ולהעביר אותם ללקוחות? פשוט מאוד. את המשלוח עושים בדיוק כמו כל משלוח אחר, אך עם הכללים של רשות הדואר או החברה שמשלחת את המוצרים בשבילכם. בכל הקשור לגבייה, סליקת אשראי באינטרנט מאפשרת לכל אדם בעולם לשלם לכם ולהזמין אליו את המוצרים אותם אתם מוכרים, ואם תשקיעו באפשרות גבייה גלובלית ובאתר בשפה הייעודית, אתם בכיוון הנכון. יש היום אין ספור עסקים ישראלים שפועלים בשיטה הזו. הם מוכרים הן לישראלים והן לאנשים ממקומות אחרים בעולם, ומקבלים את הכסף באמצעות כרטיס האשראי של הלקוח ובמהירות.

אין גבול לפוטנציאל ההכנסה

ברגע שאתם פותחים את האפשרות של רכישה מכם בחו"ל, ברגע שיש באתר שלכם את האופציה של תשלום בכרטיס אשראי מכל מקום בעולם, פוטנציאל ההכנסות שלכם הוא אין סופי. כל אחד בכל מקום בעולם יכול לקנות מכם, כל אחד יכול לבקש מכם לשלוח לו והעסק שלכם יכול לנסוק קדימה. העולם המתקדם של היום מאפשר לנו לפרוש כנפיים ולהגיע למקומות עסקיים שלא חלמנו עליהם. לא צריך בשביל זה כשרון מיוחד אלא יידע ומוטיבציה, ומכירה בחו"ל היא דוגמא אחת מיני רבות לאפשרות להגדיל את ההכנסות שלכם בצורה דרמטית ובתוך זמן קצר יחסית.

מאמרים נוספים