סליקת אשראי דרך הנייד (סמארטפון) ללא תלות במכשיר חיצוני
אם יש לכם עסק כלשהוא יש לכם לא מעט על הראש. אתם צריכים לעסוק בשיווק של העסק, צריכים לפתח את המוצרים או השירותים שאתם מציעים, צריכים לדאוג שהם עובדים כמו שצריך, צריכים לוודא שהנהלת החשבונות עובדת מצוין וצריכים לעשות עוד לא מעט פעולות ישירות או בחינה של התנהלות אלו שמתחתיכם.

אחד הדברים החשובים ביותר הוא הגבייה בעסק ובעידן המודרני יש אפשרויות גבייה מתקדמות ומהירות יותר מאלו שהיו בעבר. שימוש בכרטיסי אשראי כדרך תשלום הוא לא משהו חדש, אבל מה שכן חדש יחסית הוא האפשרות של סליקת אשראי דרך הנייד או במילים אחרות – סליקה בסמארטפון, ללא תלות במכשיר חיצוני.

איך זה עובד?

פשוט מאוד, יש דפי סליקה באינטרנט, דפים שמחוברים למערכת אשראי שבעל העסק קשור אליה, וכשיש את פרטי כרטיס האשראי של הלקוח אפשר להקליד אותם והעסקה מתבצעת כך שבעל העסק רואה את הזיכוי בחשבונו בהתאם לתאריך שסוכם בינו לבין חברת הסליקה. פעם, היו אלו מכשירי הסליקה הידניים שהכרנו, אבל היום אפשר בקלות באמצעות הסמארטפון, לגבות תשלום מלקוחות באשראי. הנה כמה יתרונות של סליקת אשראי באמצעות המכשיר הנייד, יתרונות שהופכים את הדרך הזו לכזו שאין לה מתחרים:

יתרונות

  • לא תלוי מקום – סליקה אינטרנטית היא למעשה סליקה שלא תלויה במקום. אפשר היום להתחבר לאינטרנט כמעט מכל מקום בעולם וכל מה שצריך זו רשת אלחוטית או רשת סלולארית, מה שאומר שגם אם אתם בקצה העולם ולקוח שלכם רוצה לשלם על שירות או מוצר שאתם מציעים, תוכלו לעשות את זה בדיוק כמו שבארץ. למעשה, "מכשיר הסליקה" הולך איתכם לכל מקום ואתם יכולים לעשות בו שימוש מתי שתרצו.

  • אין ללקוח זמן להתחרט – מכירים את זה שאתם מצליחים לשכנע איזה שהוא לקוח שיקנה את השירות או המוצר שאתם מציעים לו, וכל מה שנשאר לכם זה להגיע למכשיר האשראי בעסק שלכם ולגבות ממנו, מה שמסכן את העסקה כולה? יש לא מעט מקרים שבזמן שבין לבין לקוחות התחרטו. אם יש לכם את מכשיר הסליקה איתכם שהוא למעשה הסמארטפון, אין סיבה שתדחו את גביית התשלום. בשורה התחתונה, יותר כסף ייכנס לחשבון הבנק שלכם

  • אפשרות לשליחת קישור – יש לקוחות שלא רוצים לתת את מספר כרטיס האשראי שלכם מכל סיבה שהיא. הם רוצים להיות אלו שיקלידו את הספרות, ואם יש לכם את האפשרות לסלוק בסמארטפון כל מה שתצטרכו לעשות זה לשלוח להם את הלינק לדף התשלום במהירות ובקלות. הם יקבלו אותו במייל, בווטסאפ או בכל דרך אחרת וישלמו במהירות.


אין ספק שהאפשרות של סליקה בסמארטפון היא אפשרות מדהימה שמגדילה את הסיכויים לבצע עסקאות ומאפשרת לעבוד טוב יותר, נכון יותר ומהר יותר ולהגיע לכל אחד.

מאמרים נוספים