3 סוגי עסקים קטנים שיכולים להרוויח הרבה מסליקת אשראי באינטרנט
סליקת אשראי באינטרנט היא כבר לא משהו חריג. יותר ויותר אנשים עושים בה שימוש, והיא לגמרי מחליפה או לפחות תומכת בסליקה הפיזית. סליקת אשראי באינטרנט בטוחה היום הרבה יותר ממה שהיא היתה בעבר, ולמעשה לא רק עסקים וירטואליים אלא גם עסקים פיזיים יכולים לעשות בה שימוש. אילו עסקים קטנים יכולים להרוויח ולא מעט משיטת הסליקה הזו? הנה 3 מהם שאתם חייבים להכיר.

אנשי מקצוע עצמאיים

בין אם אתם אינסטלטורים, מתקיני מערכות מיזוג אויר או אנשי מקצוע טכני עצמאיים, אין כמו סליקה באינטרנט בשבילכם. למה? כי לא תצטרכו להתעסק עם מזומן ועם שוטף +, לא תצטרכו לקבל צ'קים שמי יודע אם יש עליהם כיסוי, ותוכלו להיות הרבה יותר רגועים ובטוחים. בשביל סליקה אינטרנטית הלקוח שלכם לא צריך להיות עם מחשב פתוח, כל מה שהוא צריך זה מכשיר נייד חכם מה שיש היום לכולם, אתם תשלחו לו את הקישור לדף התשלום והעסקה תתבצע.

חשוב שתזכרו שגם לא תצרכו לסחוב איתכם מכשיר פיזי, לחבר אותו לחשמל או לאינטרנט. כל מה שאתם צריכים זה את הסמארטפון שלכם וזהו, אתם יכולים לעשות את העסקה.

חנות קטנה

יש לא מעט חנויות קטנות שהמחזור שלהן לא גדול. הן חיות מהכנסה קטנה וכל שקל שנחסך אצלן משמעותי. היום אין עסק שיכול להיות בלי סליקת אשראי. הרי כולם משלמים עם כרטיס אשראי ומי שלא תהיה לו את האפשרות הזו יפסיד לא מעט לקוחות וכסף. מצד שני, לשכור מכשיר סליקה פיזי זה אומר לשלם עליו כל חודש, זה אומר להתעסק עם בעיות ותקלות מעכשיו לעכשיו וזה אומר להוציא עוד כסף שגם ככה כדאי לחסוך.

מה הפתרון של עסק קטן מהסוג הזה? סליקה אינטרנטית כמובן. לא צריך שום מכשיר פיזי ולא צריך לשלם. את עסקאות האשראי עושים בשניות מהמכשיר הנייד.

מי שמוכר מוצר יחיד

יש אנשים שמוכרים מוצר מסוים באמצעו האינטרנט. הם לא מחזיקים בחנות וירטואלית גדולה אלא מתרכזים במשהו אחד שהם פיתחו או ייבאו, ואותו רוצים למכור. האינטרנט הוא הזירה הטובה ביותר לעשות את זה ואשף סליקה אינטרנטי הוא הדבר הנכון. אפשר להגיע אליו מכל כיון שהוא – ממאמר שמפרסמים, מאתר אינטרנט כלשהוא, מדף פייסבוק ולמעשה מכל מקום ברחבי הרשת, מכיוון שהוא קישור שאפשר להעביר לכל אחד בכל מקום.

סליקת אשראי באינטרנט היא הפתרון המתקדם ביורת שמותאם לזמן בו אנו חיים. יש לא מעט אנשים שבטוחים שסליקה כזו מתאימה רק לעסקים וירטואליים ולא לכאלו שמספקים שירותים פיזיים, מה שממש לא נכון. כל עסק שרוצה נוחות, שליטה ובטחון צריך לעשות שימוש בסליקה אינטרנטית. היא יכולה להיות בפני עצמה ויכולה להיות כזו שתומכת בסליקה פיזית.

מאמרים נוספים